Jump to content

TRART Yetenekli Kalemlerin Buluşma Noktası

DHspark

Önerilen İletiler

logo2.png

TRART, bir sanal sanat portalıdır.
TRART, ülkemizde kurgusal sanatları geliştirmeyi hedefleyen, çizgi roman çizerliği ve yazarlığında yetenekli ve gayretli insanları bir araya getirme gayesi olan sanal bir kuruluştur. Bu forum sistemi, tamamen bu amaçlar üzerine inşaa edilmiş, gelişmiş bir sistemdir.

TRART.org gelişmiş bir site/forum sistemidir arkadaşlar. Bu sistem tamamen çizime, çizgi romana, mangaya, webtoon'a ve benzer sanatlara meraklı tüm çizer ve yazarlar için, dergi grupları için yapıldı. Onların ihtiyaçlarını karşılamak için ülkemizdeki kurgusal sanatları çizmekle ilgilenen herkesi bir araya toplayabilecek, onlara kolaylıklar sunabilecek bir sistem bu. Ayrıca çizim ve yazarlıkla uğraşan tüm arkadaşların seveceği benimseyeceği, aradıklarını bulabileceği çok faydalı özelliklere sahip bir site. Lafı uzatmadan sizleri de bu sisteme bir göz atmaya davet ediyorum.

www.trart.org

LİNK:

http://www.trart.org/threads/trart-acildi.32/

Ayrıca ben, DHspark-Ahmet Arif Safir. Herzaman TürkAnime.TV ailesinin bir parçası olduğum için mutluyum. Anime Komedi ve HanzaiWORLD gibi TürkAnime severler için bazı çalışmalar yaptım. Burası çok güzel bir yer, harika bir forum ortamı, ülkenin en gelişmiş anime izleme portalı. Bu bir veda da değil ayrıca veda eder gibi yazdığıma bakmayın, ben hala TürkAnime.TV'nin bir üyesiyim ve ilerde yeni çalışmalarım olursa inşallah burada olacağım burada paylaşacağım.

Ben aktif olmayı, üretmeyi seven destekleyen bir insanım. Çalışmalarımda hep bu yönde oldu ama bazı isteklerime malesef sistem olarak karşılık bulamadım. Sonuçta burası bir anime forumuydu. Başta bu aileye katılmama sebep olan Halil abiye ve bu forumun harika insanlarına arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Umarım bu forum var olmaya hep devam eder.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

:o Yeni gördümm kendimi kınıyorum kın kın kın  <_< 

Site çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık  ^_^ Çizim işlerinden hiç anlamam, yanlışım varsa düzeltin ama bu şekilde hazırlanmış gördüğüm ilk site ve forum tasarımı, biraz inceledim ve gözüme batan herhangi bir unsur bulamadım dediğim gibi aceminin bile çok çok alt bir seviyesinde olduğum için gözümden kaçmış olabilir, umarım katılım fazlaca olur kendini geliştirmek isteyen, bu işlerde yetenekli arkadaşlarımız için yol gösterici, çizimler ile ilgili kaynakların çoğalması için diğer hevesli arkadaşlara ön ayak olursunuz.

Site tasarımı ve içerik açısından üyelerin de fikir beyan etmesine izin vermeniz oldukça hoşuma gitti malum işin ehli olanlar hataları daha çabuk bulup düzeltmeniz için size fırsat verebilirler, tabi yapılan eleştiri ve yorumların belli saygı çerçevesinde olması koşulu ile, malumumuz meyve veren ağaç taşlanır ve elbette aradan tiz seslerde çıkacaktır, umarım istediğiniz kitleyi yakalar ve çalışmaların paylaşılarak çok daha büyük bir kitleye hitap etmeniz, ulaşmanız sağlanır.

Başarılarınız daim olsun sizin gibi genç yeteneklerin, anime, manga vs. diğer türlerin yayılması için yaptığı bu çalışmaları gerçekten takdir ediyor ve azıcıkta olsa kıskanmıyor değilim ^_^  

Ahmedom yolun açık olsun, inşallah hevesinin daha da artması ve ortaya çok daha güzel çalışmalar koymak için gereken azmi kendinde bulursun, çoğunluk görmese de emin ol bir iki kişinin bile yanında ki varlığı yeter gözünü ve hırsını gönül verdiğin bu yoldan ayırma  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:o Yeni gördümm kendimi kınıyorum kın kın kın  <_< 

Site çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık  ^_^ Çizim işlerinden hiç anlamam, yanlışım varsa düzeltin ama bu şekilde hazırlanmış gördüğüm ilk site ve forum tasarımı, biraz inceledim ve gözüme batan herhangi bir unsur bulamadım dediğim gibi aceminin bile çok çok alt bir seviyesinde olduğum için gözümden kaçmış olabilir, umarım katılım fazlaca olur kendini geliştirmek isteyen, bu işlerde yetenekli arkadaşlarımız için yol gösterici, çizimler ile ilgili kaynakların çoğalması için diğer hevesli arkadaşlara ön ayak olursunuz.

Site tasarımı ve içerik açısından üyelerin de fikir beyan etmesine izin vermeniz oldukça hoşuma gitti malum işin ehli olanlar hataları daha çabuk bulup düzeltmeniz için size fırsat verebilirler, tabi yapılan eleştiri ve yorumların belli saygı çerçevesinde olması koşulu ile, malumumuz meyve veren ağaç taşlanır ve elbette aradan tiz seslerde çıkacaktır, umarım istediğiniz kitleyi yakalar ve çalışmaların paylaşılarak çok daha büyük bir kitleye hitap etmeniz, ulaşmanız sağlanır.

Başarılarınız daim olsun sizin gibi genç yeteneklerin, anime, manga vs. diğer türlerin yayılması için yaptığı bu çalışmaları gerçekten takdir ediyor ve azıcıkta olsa kıskanmıyor değilim ^_^  

Ahmedom yolun açık olsun, inşallah hevesinin daha da artması ve ortaya çok daha güzel çalışmalar koymak için gereken azmi kendinde bulursun, çoğunluk görmese de emin ol bir iki kişinin bile yanında ki varlığı yeter gözünü ve hırsını gönül verdiğin bu yoldan ayırma  ^_^ 

teşekkürler ablacım güzel birşey yapmaya çalıştık, bazı çizer arkadaşlarla, dergilerle irtibat halindeyiz ayrıca yarışmalar düzenlemeyi düşünüyorum tanıtım için de faydalı olur inşallah yakın zamanda kalabalık bir yer olacak :) olmasa bile zamanla olur diye düşünüyorum çünkü belli bir süreye ihtiyacı olur böyle sitelerin :) tabi yaz tatilinin başına getirdik açılışı herkes için daha rahat olsun diye okul engeli olmasın diye :)

Çizim konusunda yetenekli kişilerin takılması lazım.

Teşekkürler dediğinize %100 katılıyorum baştan sona çizer arakadaşlarımız için tasarladık çünkü :)

Benim biraz ilgim var az çokta çiziyor gibiyim sitede D&R de satılan anime manga yeni başlayanlar için gibi konular veya videolar eğitim içerikli videolar olucaksa takip edebilirim

Zamanla çok fazla çizim videosu, tutorialleri, çizim derslerini anlatan çok sayıda pdf dosya ekleyeceğiz ayrıca çizim konusunda çok deneyimli bazı kişilerden haftalık ders anlatmasını istedim onların çalışmalarını da yayınlayacağız, yani çizim eğitiminin merkezi olması için uğraşmaktayız

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forum harika olmuş.Türkiye'de ki standart forum ortalamasının baya üstünde bi forum(en azından gördüğüm forumlara göre).İnşaallah forum olarak hakettiği yeri bulur ve çizim alanında ilk sıraya oturur :)

Cidden forumun tasarımı mükemmel dahada geliştirilerek standartların üstüne çıkabilir.

Teşekkürler arkadaşlar baya uğraştık, uğraşmayada devam ediyoruz :) inşallah güzel bir sistem olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gayet başarılı olmuş..

Bir nevi yetenek avına çıkmışsın..

Çok teşekkürler :) öylede denebilir

çok güzel düşünmüşsünüz gezdim biraz siteyi ama suanlık az kişi var sanırım :)

teşekkürler :) bir haftada 100 üye oldu, tabi bu zamanla artacak zaman lazım böyle sistemler için diye düşünüyorum ama ilgiden menunum birçok yetenekli arkadaşımız çoktan sisteme alışıp çalışmalarını paylaşmaya başladılar bile

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.