Jump to content

NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması (SONUÇLANDI)

Erascupin

Önerilen İletiler

Seçilen tema zor olduğu için katılımın az olması sebebiyle yarışma iptal edilmiştir.

Bilgi için video'yu izleyebilirsiniz.

https://www.facebook.com/ORGNEET/videos/vb.1464854833762044/1613229612257898/?type=2&theater

Merhaba 

Türk Anime, Anime ve Manga severler.

5. Etkinliğimiz Çizim Yarışması, yarın 25 Haziran 2015 tarihinde başlıyor.

NEET ve biraz kendimden bahsedeyim.

Etkinliğe geçmeden önce 

Ben NEET'in kurucusu Eras. Adım Buğra, 23 yaşındayım, 2014 Temmuz ayından beri NEET ile uğraşıyorum, aslında son 5 aydır ciddi şekil de uğraşıyorum diyebilirim. Bu 5. etkinliğimiz olacak ve şimdiden çok çok fazla ödüller, hediyeler dağıttık ve bir Yetenek Yarışması düzenlemeye karar verdik.

NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması
25 Haziran ~ 4 Temmuz arasında yapılacak olan yarışma'nın temasını Zamanda Yolculuk olarak belirledik.

Katılımcılardan Steins; Gate karakteri ''Kurisu Makise'' üzerinde zamanda yolculuk konulu bir çalışma yapmalarını istiyoruz.
Futuristic çalışmalar, günümüze uyarlamalar ve ya geçmiş zaman kullanılabilir.

Ek olarak ''Sulu Boya'' kullanımına izin verilmiştir.

Örnek olarak; Oda Nobunaga zamanında yaşayan Mızrak kullanan bir Kurisu Makise ve ya 2095 yılından Büyü, Robotik çağ da yaşayan bir Kurisu Makise... Hayal gücünün sınırı yoktur. Örneklerden çok çok farklı çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sizin elinizde. Çiziminizi sayfaya mesaj olarak gönderdiğinizde, tüm kontrolleri yapmış ve yarışmaya o çizim ile katılmış sayılırsınız. Sonradan çalışmanız üzerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız.

İyi çalışmalar, iyi eğlenceler.

fvTEhau.jpg

Ön Bilgi:

blH9glY.png

Ön bilgiye ek olarak ''Marker''ın yanısıra ''Renkli Kuru Boya Kalemi'' de kullanılabilir.

ÖDÜLLER

1. Kazanan

*Death Note Defteri + Tüy Kalem

*One Piece ‘‘Portgas D. ACE’’ Şapkası

*Tokyo Ghoul Kulakiçi Kulaklık

*Naruto ‘‘Konoha’’ Kolyesi

2. Kazanan

*Tokyo Ghoul Kulakiçi Kulaklık

*Fairy Tail Amblemi Kolyesi

3. Kazanan
*Shingeki no Kyojin Bilekliği
*Tisho %10 İndirim Kuponu

ÖDÜLLER

HNZoZPC.jpg

Düzenlenme: Erascupin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılımcı sayısımı az bana mı öyle geliyor O.o .

neyse ben katılayımda  haftaya bitere çizim *-*

Facebook dışına pek çıkmak istemeyenler de var :) Çoğu kişi mobil ve forumu belki de bilmiyor, kullanmadı ya da girmek istemiyor.

Katılımcı sayısı az değil ama çok çok fazla da değil... Bi an Çizim yerine AMV yarışması olsaydı ne olurdu acaba diye düşündüğüm oldu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Facebook dışına pek çıkmak istemeyenler de var :) Çoğu kişi mobil ve forumu belki de bilmiyor, kullanmadı ya da girmek istemiyor.

Katılımcı sayısı az değil ama çok çok fazla da değil... Bi an Çizim yerine AMV yarışması olsaydı ne olurdu acaba diye düşündüğüm oldu

Zaten düzenlenmişti bir ara, ve 30'un üstünde katılım olmuştu sanırım .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.