Jump to content

NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması (SONUÇLANDI)

Erascupin

Önerilen İletiler

Yazma tarihi: Bugün, 11:07 AM

Level 2

• photo-20873.png?_r=1411464640
  • Kayıtlı Üye
  • 2.png
  • 266 İleti
  • Konumİstanbul
61183-badge-.png

Ne kadar zamanımız var? Şu sıralar çok boşta takılıyorum ve güzel bir etkinliğe benziyor ödüller acayip ilgimi çekti. :3 Yeterli zaman kalırsa mutlaka katılırım. Ayrıca Marker'dan kastınız nedir? >.<

marker kalem oluyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bişey sorucam manga tarzı bölüm bölüm yapma imkanımız varmı yani kabul olurmu

Temaya uygun olduğu sürece çalışmayı istediğiniz şekilde çizebilirsiniz, geç cevap için kusura bakmayın iş dolayısıyla foruma giremedim.

Ne kadar zamanımız var? Şu sıralar çok boşta takılıyorum ve güzel bir etkinliğe benziyor ödüller acayip ilgimi çekti. :3 Yeterli zaman kalırsa mutlaka katılırım. Ayrıca Marker'dan kastınız nedir? >.<

4 Temmuz'a kadar çizimin sayfaya gönderilmesi gerekiyor, buradan da mesaj atabilirsiniz. Marker, karakalem değil, karakalem çalışması kabul edilmiyor, Kuru-Sulu boya ve ya Profesyonel çizim kalemi yani Marker (Faber-Copic) kalemler kullanmalısınız.

Kara kalem diyeydiniz ya. :D Neyse, peki zaman?

Ön bilgiyi okumalısınız. Spoiler içinde ön bilgi verildi, tüm açıklamalar orada yazıyor, 4 Temmuz son gün.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ön bilgiyi okumalısınız. Spoiler içinde ön bilgi verildi, tüm açıklamalar orada yazıyor, 4 Temmuz son gün.

Konu hakkında bi' arkadaşımız yardımcı oldu zaten. Yinede teşekkürler. Üzgünüm fakat o tarz çizim şimdiye kadar hiç yapmadım... Bu yüzden katılamıycam. Katılan herkese başarılar dilerim. :3 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.