Jump to content

2. Attack On Titan Derleme Filminin Uzun Tanıtımı ve Yeni Açılışı

hunkokefendi

Önerilen İletiler

2. Attack On Titan Derleme Filminin Uzun Tanıtımı ve Yeni Açılışı

Attack-On-Titan-Derleme-Film-2.jpg

Attack On Titan resmi internet sayfası, TV animesinde yayınlanmış bölümleri kapsayan derleme Attack On Titan filmlerinden ikincisi için yepyeni ve uzun bir tanıtım videosu yayınladı. Videonun başlangıcında yaklaşık bir dakika uzunluğunda filmden direkt alınmış sahneler yer alırken aynı zamanda Linked Horizon tarafından hazırlanmış olan yepyeni “Jiyū no Daishō” ( Özgürlük Prensi ) isimli açılış müziği tanıtıma eşlik ediyor. Hazırlanmış olan yeni açılış müziği, serinin diğer müzikleri kadar etkileyici ve efsanevi anime müziklerinin arasına girmeye aday görünüyor! Lafı fazla uzatmadan sizi bu harika tanıtım videosu ile baş başa bırakalım :

Attack On Titan’ın ikinci derleme filmi, önümüzdeki Cumartesi günü izleyici ile buluşuyor! Bildiğimiz gibi Attack on Titan için 2 adet de live-action filmi hazırlanıyor. Animenin ikinci sezonunun da 2016 yılında çıkacağını göz önüne alırsak muhteşem günlerin bizi beklediğini söyleyebiliriz!

Alıntı : hunkokefendi.com

Peki Siz Yeni açılış Müziği ve Tanıtım Videosu İle İlgili Ne Düşünüyorsunuz ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani yeni açılış falan demişsiniz ama bu Jiyuu no Tsubasa'nın başka bir versiyonu olmuş sadece. "Omae no tsubasa wa nani no tame ni aru" dediği yer olsun bir ara Guren no Yumiya'ya bağladığı yer olsun; sadece bir iki nota ve çalış tarzları değişmiş. Yeni şarkı olmaz ki bu. Bunu da haterlık yapmak için falan söylemiyorum. Bilhassa Linked Horizon'u cidden çok sevdiğim için yepyeni bir şarkı çıkarsınlar da milyonlarca kez dinlediklerim listesine bor kurban daha katılsın istiyorum?

Onun dışında güzel birşey olacağa benziyor ama seriyi zaten bitirdiğim için izlemeyi düşünmüyorum.

Ayrıca Erwin'i ne çirkin çizmişler be! Romi Park yine muazzam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani yeni açılış falan demişsiniz ama bu Jiyuu no Tsubasa'nın başka bir versiyonu olmuş sadece. "Omae no tsubasa wa nani no tame ni aru" dediği yer olsun bir ara Guren no Yumiya'ya bağladığı yer olsun; sadece bir iki nota ve çalış tarzları değişmiş. Yeni şarkı olmaz ki bu. Bunu da haterlık yapmak için falan söylemiyorum. Bilhassa Linked Horizon'u cidden çok sevdiğim için yepyeni bir şarkı çıkarsınlar da milyonlarca kez dinlediklerim listesine bor kurban daha katılsın istiyorum?

Onun dışında güzel birşey olacağa benziyor ama seriyi zaten bitirdiğim için izlemeyi düşünmüyorum.

Ayrıca Erwin'i ne çirkin çizmişler be! Romi Park yine muazzam.

ANN Haberine göre, daha sonradan filmi ikinci sezona bağlayacak olan sahneler ile tamamlayacaklarını açıklamışlar :) Yani biraz da olsa farklılıklar var ama zaten film çevrilir de izleyebilirsek öğrenirsin yorumlardan :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.