Jump to content

Önerilen İletiler

Teşekkür Ederiz...

Çünkü yabancı ülkelerde, günümüzde olduğu gibi emeğe duyulan saygı kat ve kat daha az.Emeklerimizi hiçe sayıp Fansub-Adı-Emektar adları eklemeden paylaşım yapan gruplara yönelik bir tedbir, aynı zamanda hangi yayımcıya ait olduğunu gösteren bir sembol-imge...Artık nasıl nitelendirirseniz...

10 saniyelik bir göstergenin de rahatsız edeceğini zannetmiyorum :) Ancak tabii ki karar sizindir, saygı duyarız. 

uzun zaman önce o intro sayesinde tanıştım  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

12 Şubat 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan AniSekai ailesi, yıllar boyunca Türkiye’de anime dünyasına hizmet etmiş ve etmeye de devam edecektir. 2017 ile birlikte 6. yılını doldurcak olan 

Teşekkür Ederiz... Çünkü yabancı ülkelerde, günümüzde olduğu gibi emeğe duyulan saygı kat ve kat daha az.Emeklerimizi hiçe sayıp Fansub-Adı-Emektar adları eklemeden paylaşım yapan gruplara yönelik bir

İnş. güzel işler ortaya çıkar ve emeğinizin karşılıgını katıyla alırsınız. Başarılar :D Dipnot:Sizden 1 Major serisi izlemeyi isterdim açıkçası :)

Yaz sezonu tabii ki herkesce bekleniyor ancak bu yaz çok güzel planlarımız var, bu yaz biraz yoğun geçecek. Ancak yoğunluğumuza deyeceğine eminiz :)

İnş. güzel işler ortaya çıkar ve emeğinizin karşılıgını katıyla alırsınız. Başarılar :D

Dipnot:Sizden 1 Major serisi izlemeyi isterdim açıkçası :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnş. güzel işler ortaya çıkar ve emeğinizin karşılıgını katıyla alırsınız. Başarılar :D

Dipnot:Sizden 1 Major serisi izlemeyi isterdim açıkçası :)

+1 bende isterim . :D

Şuan da yaz sezonunda ve BD serilerimizin yapımlarından dolayı alma ihtimalimiz biraz zayıf gibi duruyor ancak elimizde ki serilerden 1 ini erkenden tamamladığımızda BD olarak düşünülebilir, malum Fansub olarak kaliteli sunmak bizim başlıca kuralımız ve görevimiz :) 

BD yayımı için ekip arkadaşlarımızla görüşeceğim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes gibi bende çalışmalarınızı gayet başarılı buluyorum. İnsanlar kendi işlerini bile savsaklar iken siz gönül işi yapmanıza rağmen çalışmalarınızda ki kalite ayan beyan ortada. Bir arkadaş introlar hakkında yazmış bence introlarda bir sakınca yok lakin ilk 10 saniyelik kısım ses olarak çok yüksek oluyor bazen ona dikkat edilse eklenirken çok daha güzel olur bence. Öyle yüksek sesli bass konulmuş oluyor insanı koltuktan zıplatıyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlediğim serilerde varsa seçeceğim ilk çeviri ekibidir AniSekai nedendir bilmiyorum ama size karşı bir sempatim var :D 

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz :) Böyle mesajları görmek güze insanın şevkini arttırıyor...

Herkes gibi bende çalışmalarınızı gayet başarılı buluyorum. İnsanlar kendi işlerini bile savsaklar iken siz gönül işi yapmanıza rağmen çalışmalarınızda ki kalite ayan beyan ortada. Bir arkadaş introlar hakkında yazmış bence introlarda bir sakınca yok lakin ilk 10 saniyelik kısım ses olarak çok yüksek oluyor bazen ona dikkat edilse eklenirken çok daha güzel olur bence. Öyle yüksek sesli bass konulmuş oluyor insanı koltuktan zıplatıyor 

Teşekkür ederiz, şuan ki İntro sistemimiz birçok kişi tarafından beğenildi o yüzden değiştirme eyleminde bulunmak istemedik :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.