Jump to content

İyi ki Doğdun Kubo-sensei!

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Sosyal Medya Tite Kubo’nun Doğum Gününde Yine Sessiz Kalmadı. İyi ki Doğdun Kubo-sensei!

26 Haziran 1977 tarihinde Hiroşima’da doğan bebeklerinin bir gün kocaman olup da dünyayı sallayacak bir seriye imza atacağı akıllarına bile gelmemiştir herhalde Kubo ailesinin. Bugün o bebek, Bleach’in yaratıcısı, 38. doğum gününü kutladı. İyi ki doğdun Kubo-sensei!

Geçen sene olduğu gibi, bu sene de Tite Kubo için dünyanın her yerinden mesajlar yağdı. Tabii ki aralarında animenin ne zaman geleceği hakkında da söylenen yok değildi. Doğum gününü kutlayanlar, hayranlarını sağlık sorunları nedeniyle sürekli endişelendiren mangaka için sağlık dileğinde bulunmayı da ihmal etmediler ve tabii ki bu sene de birçok hayran onun için çizim yaptı. Kubo-sensei bu çizimlerden birini Twitter sayfasında paylaşırken, emek veren herkese de teşekkürlerini sundu.

CIG4dX1.jpg

Kubo-sensei’nin Twitter sayfasında paylaştığı çizim. Sizin de hoşunuza gitti mi?

Elbette usta mangakanın doğum gününü sadece hayranları kutlamadı. Geçtiğimiz seneki gibi Kuchiki Byakuya’nın seiyuusu Ryotaro Okiayu ve çeşitli ünlü isimler de Twitter üzerinden iyi dileklerini ilettiler.

Umarız ki Tite Kubo daha sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir ömür geçirir. Nice yaşlara, sensei!

* Ünlü mangakanın doğum günü için hayranları tarafından yapılan eserlerin öne çıkan bazılarına spoiler içinde göz atabilirsiniz.

bkZ40R3.jpg

SkJM2my.jpg

2qkzq5z.jpg

Pm9Nk4P.jpg

Zv7Kz2g.jpg

ZCYW3HV.jpg

cxBxyue.jpg

GEN1xVJ.jpg

1kCVEUC.jpg

CUKP4fn.jpg

E3Pj9tB.jpg

9DZgZiH.jpg

XAdccgx.jpg

Kaynak : Anime Fantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yuzu ile Karin çok tatlı olmuş :D Şu sonralara doğru Byakuya kardeşler de çok ciks :)

Yengeç burcu İchigonun mangakası yengeç burcu Gintamanın Goril mangakasından sonra en zeki bulduğum mangakamız Kubo sensei iyi ki doğmuş :) iyi ki Kenpachi yi oluşturmuş :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Bleach'in Mangasını takibe başladım :D önceden neler olduğunu öğrenip sondan başladım  2-3 ay oldu sanırım güncel takip etmeye başlayalı yav bir manganın bölümleri bu kadar mı boş olur dedirten bölümlere denk geldim çok geç başlamışım ama

Bleach serisi güzeldir benim izlemiş olmak için izlediğim bir seri olduğu için ben tad alamadım ama Hollow Reiz gbi bir karakteri tanımak çok iyiydi böyle samimi sempatik bir adam favori ikinci karakterim oldu ve seri güzel değildi desem yalan olur Umarım yaşamında sevenlerine güzel seriler,bölümler sunar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.