Jump to content

Naruto Gaiden Mangası Sona Eriyor


Cao Cao

Recommended Posts

Yeni Neslin Maceralarını Anlatan Naruto Gaiden Mangası Sona Eriyor

 

27 Nisan’da Weekly Shonen Jump dergisinde yayımlanmaya başlayan Naruto spinoff serisi Naruto Gaiden: Nandaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki mangası sona eriyor. 6 Temmuz’da yayımlanacak yılın 32. Jump sayısında sona erecek olan manganın son bölümü için “Giriş sınavlarını geçtiğine göre Sarada’nın gerçekleşen hayali ne?” sorusuna dikkat çekiliyor.

naruto-gaiden.jpg?resize=300%2C475

Naruto mini serisi böylece 10. bölümü ile Boruto: Naruto the Movie‘den bir ay önce bitmiş olacak. Gelecekte daha fazla Naruto ile ilgili manga görür müyüz bilinmez ancak Kishimoto-sensei’nin yeni bir mangayla karşımıza çıkmasını temenni ediyoruz.

Not: 6 Temmuz Weekly Shonen Jump dergisinin resmi olarak piyasaya çıkış tarihidir.


Alıntı: www.animefantastica.com

Link to post
Share on other sites

Babam "Naruto'ya bi sezon daha getirirler veya  mangası devam eder . Sonraki aşamada Naruto uzaydan gelen kişilerle falan dövüşcek, hem birsürü karakter vardı örneğin o resimleri genjutsuya çeviren, onlarla alakalı gizem sürüyor" diyor. Emin değilim, babam aşırı çizgiroman fanı, marvel dc vs.vs. ondan dolayı böyle genişce düşünüyor sanırım. Ben öyle düşünmüyorum ama; mangaka zaten yeni mangaya başlayacak 1 mangayı devam ettirmek bile kolay değilken 2 mangayı falan nasıl devam ettirsin? Birde bütçe olayı var. MARVEL ya da DC gibi ulusal, büyük bi şirket değilki o kadar paraya sahip olsunlar? Yinede gelmesini ummuyorum değil T-T

Link to post
Share on other sites

adam yıllardır çiziyor ana mangası final verdiğinde bile mini seriye devam etti bir kaç yıl dinlenir diye düşünüyorum sonra güzel bir mangayla giriş yapabilir ama naruto gibi tutarmı oda bilinmez :) belki daha iyisini yapar.

Link to post
Share on other sites

Ben tamamen yoğun baskı üzerine Kishimoto'nun ''Alın ulen Hokage Naruto ve Sasuke'' dediğini düşündüğüm seriydi. Gerekli miydi, bana kalırsa değildi sadece Baruto ufakta olsa göze tanıtmak ve bazı 'önemsiz' nitelik taşıyan sorulara cevaptı. Ana soruda, Naruto'nun aşkısı kim olduğuydu. Bu konuda da onca laf yaparım da yeri değil; ama bu bizim bildiğimiz Sasuke'ye hiç mi hiç yakışmadı gözümde ki bütün karizması gitti adamın  <_< Movieler ise Naruto The Last Movie, Naruto ve Sasuke'nin mangada ki son savaştan sonra ki güçlerini biraz daha detaylı ve farklı düşman üzerinde görmek tatmin edici oldu ancak Baruto'nun Moviesine gelirsek, ne kadar gerekli düşündürüyor insanı hoş para bakımından yapımcıları oldukça gerekli görüyor olmalı.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.