Jump to content

Naruto Gaiden Mangası Sona Eriyor

Cao Cao

Önerilen İletiler

Yeni Neslin Maceralarını Anlatan Naruto Gaiden Mangası Sona Eriyor

27 Nisan’da Weekly Shonen Jump dergisinde yayımlanmaya başlayan Naruto spinoff serisi Naruto Gaiden: Nandaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki mangası sona eriyor. 6 Temmuz’da yayımlanacak yılın 32. Jump sayısında sona erecek olan manganın son bölümü için “Giriş sınavlarını geçtiğine göre Sarada’nın gerçekleşen hayali ne?” sorusuna dikkat çekiliyor.

naruto-gaiden.jpg?resize=300%2C475

Naruto mini serisi böylece 10. bölümü ile Boruto: Naruto the Movie‘den bir ay önce bitmiş olacak. Gelecekte daha fazla Naruto ile ilgili manga görür müyüz bilinmez ancak Kishimoto-sensei’nin yeni bir mangayla karşımıza çıkmasını temenni ediyoruz.

Not: 6 Temmuz Weekly Shonen Jump dergisinin resmi olarak piyasaya çıkış tarihidir.

Alıntı: www.animefantastica.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Babam "Naruto'ya bi sezon daha getirirler veya  mangası devam eder . Sonraki aşamada Naruto uzaydan gelen kişilerle falan dövüşcek, hem birsürü karakter vardı örneğin o resimleri genjutsuya çeviren, onlarla alakalı gizem sürüyor" diyor. Emin değilim, babam aşırı çizgiroman fanı, marvel dc vs.vs. ondan dolayı böyle genişce düşünüyor sanırım. Ben öyle düşünmüyorum ama; mangaka zaten yeni mangaya başlayacak 1 mangayı devam ettirmek bile kolay değilken 2 mangayı falan nasıl devam ettirsin? Birde bütçe olayı var. MARVEL ya da DC gibi ulusal, büyük bi şirket değilki o kadar paraya sahip olsunlar? Yinede gelmesini ummuyorum değil T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben tamamen yoğun baskı üzerine Kishimoto'nun ''Alın ulen Hokage Naruto ve Sasuke'' dediğini düşündüğüm seriydi. Gerekli miydi, bana kalırsa değildi sadece Baruto ufakta olsa göze tanıtmak ve bazı 'önemsiz' nitelik taşıyan sorulara cevaptı. Ana soruda, Naruto'nun aşkısı kim olduğuydu. Bu konuda da onca laf yaparım da yeri değil; ama bu bizim bildiğimiz Sasuke'ye hiç mi hiç yakışmadı gözümde ki bütün karizması gitti adamın  <_< Movieler ise Naruto The Last Movie, Naruto ve Sasuke'nin mangada ki son savaştan sonra ki güçlerini biraz daha detaylı ve farklı düşman üzerinde görmek tatmin edici oldu ancak Baruto'nun Moviesine gelirsek, ne kadar gerekli düşündürüyor insanı hoş para bakımından yapımcıları oldukça gerekli görüyor olmalı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.