Jump to content

Videolar ile ilgili şikayetleriniz için buraya!

Mileydi

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sayın üyeler,   Türk Anime sitesinde rastladığınız açılmayan, hatalı yada silinmiş, alt yazı zamanlama sorunu olan videolar ilgili bildirimlerinizi, bu konu altından ilgili serinin sitede ki linki

Fansubu istedi diye seri kaldırılır mı Arda  sende bir alemsin :P O fansublar ingilizce altyazıyı ve videoyu izin alıp mı kullanmışlar bi sor veya stüdyosuna telif mi ödemişler. Fansublar gibi bizde b

Artık myanimelist'teki isimlerine göre yüklenecek, senin dediğin loght sitede Ginga Eiyuu Densetu olarak var. Diğer isimleri (ingilizce, japonca) animelerin sayfalarında yazıyor ;)

Posted Images

https://www.turkanime.net/anime/shugo-charatüm bölümler açılımıyor.Shugo Chara! animesini izleyemiyorum, birinci sezon linkleri güncel değil animeye ulaşamıyorum bir türlü. Ek olarak sadece myvı seçeneği var ve iki yıl önce telif yemiş yeni link eklenip animeyi güncelleseniz çok iyi olur yada animeyi indirebileceğim bir kaynak varsa çok sevinirim. Tüm bölümlerde fotoğraftaki hatayı veriyor. Simdiden cok tesekkür ederim❤

Screenshot_20200615-035223_Chrome.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

hocam şimdi https://www.turkanime.net/anime/persona-4-the-golden-animation yani persona 4 the golden animationda her bölümde sibnet myvi sendvid var sibnet ve sendvidler bozulmuş sadece myvi çalışıyor myviyede kendi sitesine yönlendirip ya 9.16 civarinda yüklenmede sıkışıyor (1. bölümde) ve kalıyor yada 2. bölümde olduğu gibi myvinin sitesine yönlendiriliyorum ve myvinin sitesindeyken bile beni myviye yönlendirip yönlendirip duruyor uploader schneizeL in odnaklasnki gibi platformlara persona 4 the golden animationun bölümlerini yayınlamasını rica ediyorum. (fansub TAÇE zaten) (anime eskiden izlediğim bi seri nostalji için geri dönüyorum böyle bikaç yılda bir persona serisine) (ve bilgisayarda olsam bile sibnet ve sendvidin neden çalışmadığını anlamadım)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.