Jump to content

Videolar ile ilgili şikayetleriniz için buraya!

Mileydi

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sayın üyeler,   Türk Anime sitesinde rastladığınız açılmayan, hatalı yada silinmiş, alt yazı zamanlama sorunu olan videolar ilgili bildirimlerinizi, bu konu altından ilgili serinin sitede ki linki

Fansubu istedi diye seri kaldırılır mı Arda  sende bir alemsin :P O fansublar ingilizce altyazıyı ve videoyu izin alıp mı kullanmışlar bi sor veya stüdyosuna telif mi ödemişler. Fansublar gibi bizde b

Artık myanimelist'teki isimlerine göre yüklenecek, senin dediğin loght sitede Ginga Eiyuu Densetu olarak var. Diğer isimleri (ingilizce, japonca) animelerin sayfalarında yazıyor ;)

Posted Images

• 2 ay sonra...

Daha öncede buraya yazdığım bir şikayet hakkında güncelleme yazmak istiyorum

''Neon Genesis Evangelion'' isimli animede bütün bölümlerde altyazı kayması vardı ve 1 yıldan uzun süredir düzeltilmesini bekliyordum.

Şuan baktığımda Netu diye bir izleme alternatifi gelmiş ve altyazı kayması olan bir bölüme baktığımda o seçenekte kayma yoktu ve bütün bölümlere Netu denen alternatif yüklenmiş acaba hepsinde şuan altyazı kayma sorunu düzeltildi mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

The Melancholy of Haruhi Suzumiya da bölümler karışmış

Merhabalar ve iyi akşamlar. Bu akşam seriye başlamaya karar vermiştim, myanimelist te birinci sezon 14 bölüm diyordu ama siteye girince 15 bölüm olduğunu gördüm. Yorumlarda serinin bir sonraki sezondan bir bölüm yanlışlıkla eklenmiş olabilir diyordu. Bir ara kontrol edebilir misiniz? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin
50 dakika önce, Cyanist yazdı:

Joukamachi no Dandelion animesini bulamıyorum disqus ın kendi sitesinde türkanimedeki anime yorumları var ama animenin kendisi türkanimede yok

https://disqus.com/home/discussion/turkanimetv/joukamachi_no_dandelion_1_bolum/

Seriyi çeviren fansub grubu Türk Anime'ye ekledikleri tüm serileri kaldırmamızı istediler. Hepsini kaldırdık. Zaten grup sonra kapandı. @FeeLing7d bulabildiği altyazıları çevirmenlerinden izin alarak tekrar yükledi. O serinin altyazılarını bulunamadığı için tekrar yükleyememişizdir. :bird-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Torukojin_A yazdı:

Seriyi çeviren fansub grubu Türk Anime'ye ekledikleri tüm serileri kaldırmamızı istediler. Hepsini kaldırdık. Zaten grup sonra kapandı. @FeeLing7d bulabildiği altyazıları çevirmenlerinden izin alarak tekrar yükledi. O serinin altyazılarını bulunamadığı için tekrar yükleyememişizdir. :bird-onion-head-emoticon:

Fansubu istedi diye seri kaldırılır mı Arda  sende bir alemsin :P O fansublar ingilizce altyazıyı ve videoyu izin alıp mı kullanmışlar bi sor veya stüdyosuna telif mi ödemişler. Fansublar gibi bizde burada amme hizmeti yapıyoruz, biri bir şey dedim mi bana yönlendir, alırım anahtarlarını :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 23.01.2017 at 23:10, Torukojin_A yazdı:

Altyazılarını çeviren arkadaşla konuşup ilk 8 bölümünü buldum. Ameliyat oldum bu aralar biraz sıkıntılıyım bilgisayar başında duramıyorum. Dikişleri aldırınca ilk 8 bölümü düzenler, kalan bölümleri çevirip eklerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.