Jump to content

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Hitsugaya

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 187
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Rozen Maiden, kendini Rozen'miş (Father) gibi tanıtan adam.. School Days, tüm karatkerler.. Kimseye önerilmez. 8)

Sasuke Artist mi evet gicik mi evet kabul  :Dama karşisina dogru durust biri cikti mi ki aşik olsun sakura demeyin lutfen hayat amaci olmayan biri sasukenin bir amaci var bence tabii

Sasuke eğer Itachi'nin ailesini güç için öldürmediğini bilseydi Itachi'yi öldürmezdi. Bunu öğrendikten sonra Konoha'nın yaşlılarını suçlaması gayet normal. Ben olsam ben de Sasuke gibi yapardım diye d

Posted Images

^^ Niye kimse sevmiyor ya Sasuke'yi :o Gerçi o da kimseyi sevmiyor. :D ben de arada uyuz oluyorum ama yazık adama ne acılar çekti.. küçükken bu kadar artiz değildi heralde senin benim gibi cici bi çocuktu 8)

Küçükkende artizdi şimdide ve kızlara hiç yüz vermiyor kararımı verdim ben var bi yumuşaklık sasukede  ;D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke Artist mi evet gicik mi evet kabul  :Dama karşisina dogru durust biri cikti mi ki aşik olsun sakura demeyin lutfen hayat amaci olmayan biri sasukenin bir amaci var bence tabii

amacı ney allah aşkına :o Sıradan kötü adam karakteri :D İtachiyi öldürmekti öldürdü sonra Konoha'yı yok etmek istiyor yakında bütün dünyayı yakmayı amaç haline getircek kerata :D Sakuranın amacı yok dedin şuan var Sasukeyi geri getirmek amaç değilmidir??
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

amacı ney allah aşkına :o Sıradan kötü adam karakteri :D İtachiyi öldürmekti öldürdü sonra Konoha'yı yok etmek istiyor yakında bütün dünyayı yakmayı amaç haline getircek kerata :D Sakuranın amacı yok dedin şuan var Sasukeyi geri getirmek amaç değilmidir??

onu da anlamış değilim rahat bırakın çocuğu az bir ya gelmicem diyor daha ne diretiyorsunuz ki :D itachiyi öldürmek istemesi gayet mantıklıydı öldürmek kötür o ayrı tabi :D konahayı yok etmesine gelirsek de eğer uchiha klanını ezmişler de ezmişler itachiyi de kullanmışlar çocuk haliyle sinirlendirdi naruto soğuttu konahadan haha :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.