Jump to content

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Hitsugaya

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 187
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Rozen Maiden, kendini Rozen'miş (Father) gibi tanıtan adam.. School Days, tüm karatkerler.. Kimseye önerilmez. 8)

Sasuke Artist mi evet gicik mi evet kabul  :Dama karşisina dogru durust biri cikti mi ki aşik olsun sakura demeyin lutfen hayat amaci olmayan biri sasukenin bir amaci var bence tabii

Sasuke eğer Itachi'nin ailesini güç için öldürmediğini bilseydi Itachi'yi öldürmezdi. Bunu öğrendikten sonra Konoha'nın yaşlılarını suçlaması gayet normal. Ben olsam ben de Sasuke gibi yapardım diye d

Posted Images

Amnesia'daki baş karakter... Çok gıcık olmuştum o kıza. İlk 2 bölümü izlemek büyük baş ağrısına sebep olmuştu benim için. 3. bölüme geçtim o bölüm de bitti. Oturup kapanış jeneriğine öyle baktm ve dedim ki: "Bu ne biçim anime arkadaş ben gidiyorum" ve bir daha da bakmadım o animeye. Ama kabul etmeliyim ki açılış ve kapanışları çok hoştu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

[one piece] Usopp hiç sevmiyorum ve nefret ediyorum 
çok korkak
çok yalancı 
ve çok güçsüz 
bir keresinde bu m*l yüzünden one pieceyi 1 hafta bırakmıştım 
:bled2-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :expulsion-onion-head-emoticon:  :bsod-onion-head-emoticon:  :punch-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Tam olarak nefret değil ama Marika Tachibana - Nisekoi

Ao Haru Ride - Futaba

İşte bu kızdan nefret ediyorum diyebilirim. Kou'yu hala sevdiğini bile bile gitti Touma'yla çıktı, çocuğu kendine iyice aşık etti sonra da bıraktı  :hate-onion-head-emoticon: Mangada Toumayla ayrıldığında Touma'ya üzülmüştüm

Aklıma şimdilik bu ikisi geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.