Jump to content

Gangsta. [2015 Yaz Sezonu En Çok Beklenen Serisi] Düşünce ve Bölüm Tartışma Alanı

Amygirl

Önerilen İletiler

Ben biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası bu bölüm. 1. bölüm o kadar heyecanlı ve etkileyici olunca bu bölümden de aynı şeyi beklemiştim ama biraz yavan olmuş sanki. Ama bölümün sonundan anladığım kadarıyla işler en sonunda derinleşiyor umarım 3. bölümde daha ana bir konuya giriş yapar seri. Yine de bölüm beklediğim gibi değildi ama kötü de değildi. Karakterleri biraz daha yakından tanıyıp daha çok sevmiş olduk. Özellikle Nic'i tabii :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk bölüm izlenimi  :rolleyes:   Açılış müziğine bayıldım uzun zamandır bu kadar güzel bir op dinlememiştim kapanış müziği biraz durağan olsa da güzeldi, bir çok arkadaş bazı serilere benzetmiş ama be

Görünüşe göre Nicolas özellikle o son sahnesiyle kalplere taht kurmuş, valla ne diyeyim, benim de kurdu. İnsan en azından bir kıpırdanır heyecandan oturduğu yerde. OP gerçekten çok güzel olmuş. ED ban

2 Temmuzda çevirileri yavaş yavaş ortaya çıkan yılın en baba seinenlerinden birisi olacak olan animemiz için bir bölüm tartışma ve düşünce belirtme mekanı açalım :) İlk bölüm aynı şekilde giderse çok

Künyelerin güç şesini öğrendim hico 5 sınıftan 2.nin son sınıfı (benim anladığım)

Normal A-B-C-D-S güç esviyesi animelrinin vaz geçilmezi yani :D Nico A/0 en güçlü S/0 oluyor acaba karşılaşıcakmıyız  böyle bir tiple :D  ayrıca sondakiler büyük olasılıkla A sınıfından tipler ki nicoyu böyle pataklamalarını bekliyorum (tabikide  kaybedecekler ) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İkinci bölüm düşüncelerim:

Çocuk karakter  :mellow: i hate this  :mellow: Öyle bir şehir ve öyle bir ortamda o ne geziyor  :mellow: bir de terbiyeli ve kibar sladkfj ne kadar abessin  :mellow: ağzı bozuk ve arsız bir çocuk olsa gene ortama uyar...

Alex'in hanım efendiliği de enteresan! Ben daha hiç öyle fahişe ile karşılaşmadım :D Evet çok fahişe gördüm  :mellow: Yani bu derece saygılı sevgili bir insansın hayata karşı da öylesin ama bir fahişesin! çok enteresan cidden.. İnsanın böyle olabilmesi için bizim Yeşilçamdaki gibi sevgili hapse düşer bu da ekmek parası için genel eve gider olur.. sonrasında İbrahim Tatlıses hapisten çıkar kızı alır hamama götürür kırk tas su döktürür saldfkjg Alexin geçmişinden ilginç bir şeyler çıkmazsa cidden absürt olacak kişiliği ile mesleği

Ve bir diğer bölümün sonlarına doğru keşfettiğim şey: Her badass animede olmak zorundaymış gibi psikopat ikizler  :mellow:

Künyeli olayını da şöyle tahmin ediyorum bu bir sokak dövüş ünvanı.. tabi bu benim tahminim... Ben de asker kaçağı zannediyordum  :mellow: S/0 seviyesi gibi bahsettiğiniz dereceler varsa ben de görmek isterim...

Bunun dışında hala yavaş çekim sahnelere hayranım  :embarrassed4-onion-head-emotico  Nicholas  :embarrassed4-onion-head-emotico  ve ondan daha çok sevdiğim bir karakter :D Doktor :D Adam görmüş geçirmiş bir manyak  :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanlar üremeli eymicim çocuk şart yani :D

Nicolos boyu kısa olmasa tutacam ama animedeki o el hareketlerini ve normalde sağır birinin yüksek,tiz sesle konuşması olayını güzel ayarlamışlar.

Künye muhabbetine gelince.Bana göre bir özül için toplanmış 10-20 falan paralı askerin toplanması gibi birşey çıkacak.%90 bounty Hunter muhabbeti bekliyorum çünkü hem rakip çok hemde birbirlerini tanımıyorar.

PS: Favorim Anakarakterlerden sonra Doktor oldu.Adamın ekmek teknesiyle oynamayın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkinci bölümde hoşuma gitti benim yahu. En sevdiğim kısmın Nicolas'ın takla atma kısmı olduğunu söylememe gerek yok tabii ki canım a-a?  :embarrassed4-onion-head-emotico

Yorumlarda görmesem Nicolas'ı en iyisi sanardım ama bir üstü daha varsa bu demektir ki kesinlikle o kişi baş kötü karakterlerden olacak, veya da benim klişe sallamam tutmadı. Olur böyle şeyler canım. Onun dışında el hareketleri çok hoş bir şekilde verilmişti, hızlıydı falan. Seriyi başka kılan yönlerden biri diye düşünüyorum. 

Yorumlarda gördüğüm şeylerden birisiyse Worick'in D künyeli olduğunu o yüzden künyesini takmadığını düşünenler var, arananlar posterinde Nicolas A, Worick D ile gösterildiği için bu fikre kapılmışlar. Siz ne düşünüyorsunuz? Ben emin olamadım valla. Yani posterlerin onlarla alâkası yok gibi. Doktorun parmakları falan, değişik adam, Nico'ya kafa tutması ve Nico'nun da ağır baba tarafını göstermeyip yaramaz çocuk tavırlarına girmesi (ay ben böyle gördüm valla : :P çok hoştu ya. Hoş yani.  :embarrassed1-onion-head-emotico

Ve pfft, tabii ki openingi üç kez falan başa sarmadım, yapar mıyım?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.