Jump to content

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

Bu firmanın anketlerini yayınlamayın bence  <_< Ya da onların anket konusunu biz konu olarak açıp kendi aramızda oylayalım  :D Bleach - HxH - Hajime no Ippo - Samurai Champloo - FMA bırakın tek sahneyi içinde bir çok düello çıkartabileceğiniz seriler bunların bir tanesinin bile listede olmayışı sorgulanmalı bu firmanın yaptığı anketlere kesinlikle güvenmiyorum -_- Adamların yaptığı her ankette bir şekilde sao geçiyor  <_<

Kendi oylamamızı yapma isteğimi ben de belirttim bakalım sonuç çıkarsa ben de çok istiyorum:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello     Shonen anime-mangaların genel mantığıdır aslında düello.Dostun sonradan düşman olması,ya da başından beri rakip iki kişinin mücadelesi hikayelerin iskeletidir g

Gintama komedi serisi değil mi ya nasıl birden fazla vs ile girmiş? Merakımı cezbetti bak şimdi death note ve conan gibi beyin savaşları da var :D SAO? şaka? Bleach gibi bir aksiyondan nasıl olmaz? On

Bleach neden yok diye bi düşündüm önce... Sonra cevabı buldum; katılımcılar Bleach'teki düellolar arsında seçim yapamamış olsa gerek  -_-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.