Jump to content

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello     Shonen anime-mangaların genel mantığıdır aslında düello.Dostun sonradan düşman olması,ya da başından beri rakip iki kişinin mücadelesi hikayelerin iskeletidir g

Gintama komedi serisi değil mi ya nasıl birden fazla vs ile girmiş? Merakımı cezbetti bak şimdi death note ve conan gibi beyin savaşları da var :D SAO? şaka? Bleach gibi bir aksiyondan nasıl olmaz? On

Bleach neden yok diye bi düşündüm önce... Sonra cevabı buldum; katılımcılar Bleach'teki düellolar arsında seçim yapamamış olsa gerek  -_-

Bleach ve Hunter x Hunter. Shounen dendiği zaman ilk aklıma gelen şu 2 seriden hiç bir karşılaşmanın bu listede olmaması ancak SAO gibi yapımcıları tarafından konusu gerektiği gibi değerlendirilememiş ve çocukça bir hal alan bir serinin içerdiği düellonun 4. sıraya girmiş olması gerçekten izleyici kitlesi hakkındaki fikirlerimi büyük bir şekilde etkiledi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lan bu nasil anket??? natsu vs zero veya natsu vs ikiz ejderler (mangada daha iyi dovuslerde var ama yazmiyim spo olur), ichigo vs aizen, ichigo vs uliqiora, kyubi vs orochimaru, naruto+kyubi vs bijular ve en onemlisi naruto vs pain yok lan!!!! 200 e yakin anime izledim naruto vs pain den daha iyi bir dovus yok arkadas!!! manga bitdi narutoda biliyorsunuzdur orada bile sonda olan dovusler bu dovusun yaninda devede kulak. harbiden bu japonlarda zevk yok naruto vs sasuke nedir be?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 numara yakışır zaten Naruto vs Sasuke. Goku vs Vegata o da unutulmazlarımdan

Knb'den Kagami vs Aomine efso. Kise'yle Aomine'ninkide güzeldi o da girmiş listeye.

Liste güzelde bir tek Bleach eksik. Dövüş mangaları belli ediyor kendini Dragon Ball'dan sonra dövüş anlamında en iyi manga Naruto'dur benim gözümde. Op'nin girmemesine şaşmadım hiçbir bossla dövüşünde heyecan yaptığımı hatırlamıyorum. İlerde o da listeye girecek vs olur tabi şimdili yok.

Knb'de sporla alakalı olmasına rağmen o tadı veiryordu vs'larında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.