Jump to content
Türk Anime TV Forum
Amygirl

Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler

Önerilen İletiler

Eveeeeeetttt..

Başlıktan da anlayacağınız üzere.. Ağlamasına dayanamadığınız, o ağlayınca yüreğinizin burkulduğu karakterleri ve sahneleri dökülün bakalım :)

Ağlayınca çok kawai olan karakterler de olabilir :)

Konuyu açana bak :D Hemen hemen her dram sahnesinde göz yazlarına boğulan ben hangi birini saysam ki :D

Aslında ben daha çok güçlü psikolojili karakterlerin ağlamasına dayanamam.. Mesela shounen baş karakterleri genelde azimlidir ve yılmadıkları için ağlamazlar genelde o yüzden bu sahnede kahrolmuştum:

tumblr_inline_mixj3tqoim1qz4rgp.gif

Çok sulugöz olduğu halde her ağlamasına ağların nanet :depressed1-onion-head-emoticon:

lucys-all-fired-up-and-crying.jpg

Ağlayınca çok da tatlı oluyor :help-onion-head-emoticon:

Sonracığıma bu sahnedeki Menma... Aynen ben de böyle yapmak istemiştim :D

don_t_cry_menma_by_nagehiko-d6gami9.jpg

Ağlamak bu sadist çocuğa hiç yakışmıyor :crying1-onion-head-emoticon:

tumblr_inline_mqyeauuzNI1qz4rgp.jpg

Son olarak asla ve asla dayanamadığım göz yaşları :dying-onion-head-emoticon: Bu sahnede kahrolmuştum.. Dediğim gibi güçlü karakterler ağlayınca dayanılmaz oluyor :desperate2-onion-head-emoticon:

rQrlJ7.jpg

İletilerinizde bahsettiğiniz sahneleri lütfen spoiler içine alın... Spoiler veren dışarıda bir cümle de olsa ileti silinecektir!!!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elaine :(

Nanatsu no Taizai'den 

maxresdefault.jpg

Sonra yine Nanatsu No Taizai 'den King :(

king_cry___nanatsu_no_taizai_72_by_stive

Tokyo Ghoul'dan Hinami :'(  bu kızıda çok ağlattılar ya

vlcsnap-2014-08-26-18h05m12s212.png

Dj-Morphosis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aklıma ilk gelen melek. :'(

https://lh6.googleusercontent.com/proxy/K4E20c5lZKc0KoplfqdS93w0HVzN8aEKJAIMRiYKUh3v85xDbRCyIELosOSVbLDgbtmeyn6AucstbEjOR9jYnvj65sZXDT4uHyAs8TZkANIbK9zmn5TjsWHsH_jQzSbIkl5RYkiA=w512-h288-nc

Yenilerden saymak istemiyorum ya... Zaten 10. Bolumde biraktim plastic memories'i. Tam mutlu sonluk bolumdu oh.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saber:

Fate Zero son sahne...hiç beklemiyordum ağlayacağını belkide o yüzden çok etkiledi

AmaBZv.jpg

Hakaseğğğ :

Böyle dadlu bir karakter ağlatılır mı ya ? Moe hakase best... ^_^

ogvBz9.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son olarak asla ve asla dayanamadığım göz yaşları   :dying-onion-head-emoticon:   Bu sahnede kahrolmuştum.. Dediğim gibi güçlü karakterler ağlayınca dayanılmaz oluyor   :desperate2-onion-head-emoticon: 

rQrlJ7.jpg

dayanılcak gibi değil ki bu  :desperate2-onion-head-emoticon: bi de Fairy Tail'in eskiden ne güzel çizimleri olduğunu görünce daha bi kahroldum  :desperate2-onion-head-emoticon:

Kokoro Connect'ten Inaba diyorum ben. animesinde 2 kere ağlamıştı sanırım. ilkinde farklı bi durum vardı o yüzden Inaba değildi ağlayan ama yine de Inabacığımı öyle görmek bile baya koymuştu. ikincisinde de mutluluktan ağlamıştı. hele bi üzüp ağlatsalardı Inaba'yı yakardım Tokyo'yu :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

One Piece'de

Shabondy Takım adalarında Kuma bütün tayfayı göndermişti ya işte ben öldü sandım bir ara hepsini,luffy de yere düşüp ağlayınca ağlamadım gözüme bir şey kaçmıştı :D yok yok ağlamadım ama acayip sinirlendim baya masaya falan geçirdim bir iki tane sonradan jeton düştü bende,boşu boşuna da elim acıdı :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş