Jump to content

Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Eveeeeeetttt..

Başlıktan da anlayacağınız üzere.. Ağlamasına dayanamadığınız, o ağlayınca yüreğinizin burkulduğu karakterleri ve sahneleri dökülün bakalım :)

Ağlayınca çok kawai olan karakterler de olabilir :)

Konuyu açana bak :D Hemen hemen her dram sahnesinde göz yazlarına boğulan ben hangi birini saysam ki :D

Aslında ben daha çok güçlü psikolojili karakterlerin ağlamasına dayanamam.. Mesela shounen baş karakterleri genelde azimlidir ve yılmadıkları için ağlamazlar genelde o yüzden bu sahnede kahrolmuştum:

tumblr_inline_mixj3tqoim1qz4rgp.gif

Çok sulugöz olduğu halde her ağlamasına ağların nanet :depressed1-onion-head-emoticon:

lucys-all-fired-up-and-crying.jpg

Ağlayınca çok da tatlı oluyor :help-onion-head-emoticon:

Sonracığıma bu sahnedeki Menma... Aynen ben de böyle yapmak istemiştim :D

don_t_cry_menma_by_nagehiko-d6gami9.jpg

Ağlamak bu sadist çocuğa hiç yakışmıyor :crying1-onion-head-emoticon:

tumblr_inline_mqyeauuzNI1qz4rgp.jpg

Son olarak asla ve asla dayanamadığım göz yaşları :dying-onion-head-emoticon: Bu sahnede kahrolmuştum.. Dediğim gibi güçlü karakterler ağlayınca dayanılmaz oluyor :desperate2-onion-head-emoticon:

rQrlJ7.jpg

İletilerinizde bahsettiğiniz sahneleri lütfen spoiler içine alın... Spoiler veren dışarıda bir cümle de olsa ileti silinecektir!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeetttt.. Başlıktan da anlayacağınız üzere.. Ağlamasına dayanamadığınız, o ağlayınca yüreğinizin burkulduğu karakterleri ve sahneleri dökülün bakalım :) Ağlayınca çok kawai olan karakterler de

Steins;gate' den Mayuri Shiina'nin ağlamasına ve üzülmesine dayanamazdım okabe gibi.Tutturuu... Lovely complex'den koizumi... Naruto'dan Hinata...aklıma ilk gelen bunlar

One Piece'de

Posted Images

Aklıma ilk gelen melek. :'(

https://lh6.googleusercontent.com/proxy/K4E20c5lZKc0KoplfqdS93w0HVzN8aEKJAIMRiYKUh3v85xDbRCyIELosOSVbLDgbtmeyn6AucstbEjOR9jYnvj65sZXDT4uHyAs8TZkANIbK9zmn5TjsWHsH_jQzSbIkl5RYkiA=w512-h288-nc

Yenilerden saymak istemiyorum ya... Zaten 10. Bolumde biraktim plastic memories'i. Tam mutlu sonluk bolumdu oh.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son olarak asla ve asla dayanamadığım göz yaşları   :dying-onion-head-emoticon:   Bu sahnede kahrolmuştum.. Dediğim gibi güçlü karakterler ağlayınca dayanılmaz oluyor   :desperate2-onion-head-emoticon: 

rQrlJ7.jpg

dayanılcak gibi değil ki bu  :desperate2-onion-head-emoticon: bi de Fairy Tail'in eskiden ne güzel çizimleri olduğunu görünce daha bi kahroldum  :desperate2-onion-head-emoticon:

Kokoro Connect'ten Inaba diyorum ben. animesinde 2 kere ağlamıştı sanırım. ilkinde farklı bi durum vardı o yüzden Inaba değildi ağlayan ama yine de Inabacığımı öyle görmek bile baya koymuştu. ikincisinde de mutluluktan ağlamıştı. hele bi üzüp ağlatsalardı Inaba'yı yakardım Tokyo'yu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece'de

Shabondy Takım adalarında Kuma bütün tayfayı göndermişti ya işte ben öldü sandım bir ara hepsini,luffy de yere düşüp ağlayınca ağlamadım gözüme bir şey kaçmıştı :D yok yok ağlamadım ama acayip sinirlendim baya masaya falan geçirdim bir iki tane sonradan jeton düştü bende,boşu boşuna da elim acıdı :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.