Jump to content

Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

One Piece'de Shabondy Takım adalarında Kuma bütün tayfayı göndermişti ya işte ben öldü sandım bir ara hepsini,luffy de yere düşüp ağlayınca ağlamadım gözüme bir şey kaçmıştı :D yok yok ağlamadım ama acayip sinirlendim baya masaya falan geçirdim bir iki tane sonradan jeton düştü bende,boşu boşuna da elim acıdı :D

spoiler içine al ama dışındna one piece olduğunu yazda millet okumak istiyosa görsün

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeetttt.. Başlıktan da anlayacağınız üzere.. Ağlamasına dayanamadığınız, o ağlayınca yüreğinizin burkulduğu karakterleri ve sahneleri dökülün bakalım :) Ağlayınca çok kawai olan karakterler de

Steins;gate' den Mayuri Shiina'nin ağlamasına ve üzülmesine dayanamazdım okabe gibi.Tutturuu... Lovely complex'den koizumi... Naruto'dan Hinata...aklıma ilk gelen bunlar

One Piece'de

Posted Images

spoiler içine al ama dışındna one piece olduğunu yazda millet okumak istiyosa görsün

Başlığı gören zaten spoiler içerikli yazılar olacağını tahmin eder ama yine değiştireceğim demek ki biri spoiler yemiş okuyarak :D spoiler yediysen kusura bakma :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ağlama sahnelerinin kendisinden nefret ederim :D gerçekten dramatikse sahne zaten o sırada bende bir yürek burkukluğu vardır üstüne o zırıltıyı çekemem ama FT'de ki gibi kişi kendi ezikliğine ağlıyorsa sen ağlama sen geber der geçerim  :D :D 

karakterlerin ağlaması sevmem evet ama şunu da unutmamak gerek o zırıltı sahneleri o tadı veren şey  ^_^  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ao Haru Ride'dan Futaba. Beni benden aldı bende onunla beraber ağladım. Hala aklıma geldikçe üzülürüm. -.-'

https://lh4.googleusercontent.com/-zTBVP8osHEk/VOmptD9mFKI/AAAAAAAAFro/bIEjNkdNZLs/w500-h403/IMG_1222.PNG

Deme ya, "Kou, acaba su an nasil bir yuz ifaden var." :,) Ben de tam bunu diyecektim. :'D Demis oldum mu? O-o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başlığı gören zaten spoiler içerikli yazılar olacağını tahmin eder ama yine değiştireceğim demek ki biri spoiler yemiş okuyarak :D spoiler yediysen kusura bakma :D

başlıkda sadece karakter adı yazıyor sen olayı anlatmışsın ama

ben senden değilde bu şekilde one piece ve naruto nun çok spoileri yedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.