Jump to content

Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeetttt.. Başlıktan da anlayacağınız üzere.. Ağlamasına dayanamadığınız, o ağlayınca yüreğinizin burkulduğu karakterleri ve sahneleri dökülün bakalım :) Ağlayınca çok kawai olan karakterler de

Steins;gate' den Mayuri Shiina'nin ağlamasına ve üzülmesine dayanamazdım okabe gibi.Tutturuu... Lovely complex'den koizumi... Naruto'dan Hinata...aklıma ilk gelen bunlar

One Piece'de

Posted Images

• 1 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Hinata'nın ağlamasıyla içim gider, benim de ağlayasım gelir.. Yazık ya hep ezilmiş. Bir de spoiler olucak devamını Ano Hana'yı izlemediyseniz okumayınız...

Menma son bölümde veda ederke, ölüme giderken ağladığında haykırarak ağlamıştım resmen. (Dıştan ağlamadım ama içimde fırtınalar esiyordu.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Şey... Kas yığını da olsa bağıra çağıra ağlayınca ne bileyim... Arkadan da vermişler operayı.. Gözlerim oldu iki çeşme.. ( JoJo's Bizarre Adventure Part 2: Battle Tendency spoiler )

Spoiler

(Trigun spoiler)

Spoiler

Vash'ın 25. bölüm başındaki çığlık atarak ağlayışı öyle bir dokundu ki bana...Dudaklarım büzüldü, kaşlarım eğildi, gözlerimden yaşlar, burnumdan malum madde akıverdi; sadece ufacık, değersiz bir sahne, ama beni kahretti. Öldürdü beni. 

Ah... Şu sahneyi de unutmadım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.