Jump to content
Türk Anime TV Forum
Amygirl

Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler

Önerilen İletiler

One Piece'de Shabondy Takım adalarında Kuma bütün tayfayı göndermişti ya işte ben öldü sandım bir ara hepsini,luffy de yere düşüp ağlayınca ağlamadım gözüme bir şey kaçmıştı :D yok yok ağlamadım ama acayip sinirlendim baya masaya falan geçirdim bir iki tane sonradan jeton düştü bende,boşu boşuna da elim acıdı :D

spoiler içine al ama dışındna one piece olduğunu yazda millet okumak istiyosa görsün

Barış D. Baryshx tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler içine al ama dışındna one piece olduğunu yazda millet okumak istiyosa görsün

Başlığı gören zaten spoiler içerikli yazılar olacağını tahmin eder ama yine değiştireceğim demek ki biri spoiler yemiş okuyarak :D spoiler yediysen kusura bakma :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlama sahnelerinin kendisinden nefret ederim :D gerçekten dramatikse sahne zaten o sırada bende bir yürek burkukluğu vardır üstüne o zırıltıyı çekemem ama FT'de ki gibi kişi kendi ezikliğine ağlıyorsa sen ağlama sen geber der geçerim  :D :D 

karakterlerin ağlaması sevmem evet ama şunu da unutmamak gerek o zırıltı sahneleri o tadı veren şey  ^_^  ^_^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ao Haru Ride'dan Futaba. Beni benden aldı bende onunla beraber ağladım. Hala aklıma geldikçe üzülürüm. -.-'

https://lh4.googleusercontent.com/-zTBVP8osHEk/VOmptD9mFKI/AAAAAAAAFro/bIEjNkdNZLs/w500-h403/IMG_1222.PNG

Deme ya, "Kou, acaba su an nasil bir yuz ifaden var." :,) Ben de tam bunu diyecektim. :'D Demis oldum mu? O-o

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı gören zaten spoiler içerikli yazılar olacağını tahmin eder ama yine değiştireceğim demek ki biri spoiler yemiş okuyarak :D spoiler yediysen kusura bakma :D

başlıkda sadece karakter adı yazıyor sen olayı anlatmışsın ama

ben senden değilde bu şekilde one piece ve naruto nun çok spoileri yedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş