Jump to content

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Mileydi

Önerilen İletiler

flashback ile narutoyu eve yolladıktan sonra bende yavaştan eve doğru koyuldum , yoldayken aklıma evin çatısı damlattığından tamir içinden herkesin bahsettiği şu meşhur yorozuya yı çağırdım(çağırmaz olaydım ). 1 tane adam saçlarıda beyazlamış bu yaşta garibimin yanında da 2 tane çocuk 1 i liseli belli diğeride küçük bir kız. sordum buna 

ben: bu çocukları çalıştırıyon bu yaşta sigorta yaptırdın mı bunlara ?

gintoki : tabi ki bizde herşey tamdır.boşuna bize yorozuya demiyorlar.

ben : size ne dediklerini bilmem ama çatıyı bugün halledin.

shinpachi(o gözlükler nedir ya .s ) : tamam efendim bize bırakabilirsiniz.

nese bunlar işe başladılar falan bende hanıma söyledim çocuklar açtır iftara onlarıda çağırak(evet öyle bir hata yaptım).

kıtlıktan çıkmış gibi ne varsa yediler sanırsın ki tüm yıl oruçlular.hele o küçük kız çocuğu kagura mıdır nedir, bacak kadar boyuyla bi beni yemediği kaldı.

nese böyle daha bereketlidir diyip geçtim. çatıyıda yarım yamalak yapmışlar zaten paralarını verip yolladım o gece.

bi ses duydum kafamı kaldırdım , oda neeeeee şaşkınlıktan dilimi yutmuştum.....

to be continued......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

geçen gün yolda gidiyorum bi baktım yolda 2 tane kereta gelin lan buraya dedim.  ben : adınız nedir bakayım sizin bacaksızlar naruto : ben naruto , buda arkadaşım flashback. ben: napıyonuz bakalım bur

jack sparrow kemer'deki pirates beach club'da alem yaparken nami jack'ın hazine haritasını çalmış, luffy jack'den namiyi sakınıcam derken edward kenway karmaşayı fırsat bilip haritayı sunny go'dan çal

Oyunumuz basit kuralları örnek ile açıklayayım  :D    * 2 den fazla karakter kullanabilirsiniz. Ama harem kurmayın mümkünse  :P   Aizen ve Madara balkonda çay içiyor, Happy yanlarında çamaşırları asıy

Posted Images

jack sparrow kemer'deki pirates beach club'da alem yaparken nami jack'ın hazine haritasını çalmış, luffy jack'den namiyi sakınıcam derken edward kenway karmaşayı fırsat bilip haritayı sunny go'dan çalmış ama hiçbirinin haberi yok ki o haritayı photoshopta ben çizip verdim jack'e :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yato ile sokağın sonundaki duvara grafiti yaparken bizi Spike Spiegel yakaladı... Grafiti suçumuz sanıyorduk meğerse Yato Bonzai satmaktan sabıkalıymış :| Tapınağı için para kazanmaya çalışıyormuş :| Bu devirde kutsal varlıklara da güvenilmez :|

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erenle Konuşuyoruz

Ben: Geçen gün bir dev öldürmüşüm baba adamın bağırsakları çıktı etrafa Saçıldı iğrendim be baba

Eren : Olum Ne devler gördük gül gül Öldük.

Ben: Baba o zaman neden burdasın ölmedin mi ?

Eren: Olum sen harbi kafamıza beyin atılırken kılıçla yarmışın.

:D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir Halı Saha Klasiği

Geçen yine halısaha ayarlamışız akşam 11-12 neyse toparlanıyoz falan yavaş yavaş,luffy burda kaneki burda kirito tusubasa hakkı bulut falan herkes toplanmış zoro yok naruto yok arıyoz arıyoz ulaşamıyoz en son aradık Naruto açtı:

Ben:Neredesin oğlum? maç başladı.

Naruto:Beyler ben maça gelemeyeceğim.

Ben:Niye?

Naruto:Oğlum köyde savaş çıktı bütün aşiretler toplandı büyük muhabbet var.

Ben:Yine gelmemek için palavra sıkıyorsun ulan geçende görev var dedin Maldivlere tatile gitmişsin?

Naruto:Görev vardı aga nabayım emir demiri keser.

Ben:Hay senin kapat kapat inşallah konahaya taşlar yağar da köyü bir daha kuramazsınız amin.

Naruto:Tövbe d...Telefonu kapanır.

Ben:Lağn lağn! Luffy! ara bakayım Zoro'yu o nerde kalmış.

Luffy:İhihihihihi Zoro mu?

Ben:Allahın manyağı! Ya abi bune ya hiç akıllı kimse yok mu burada? Beni öldürün gömün 20TL kapora verdim lan ben bu sahaya!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hikayemizin devamı...

kafamı bi kaldırdım şaşkınlıktan ne yapacağımı şaşırmıştım.

30-40 yaşları arasında bir dayı çatıda oturuyor.

ben:hoopp dayı napıyon milletin damında in ordan aşağıya düşcen başımıza dert açıcan.

dayı : dayı mı o kadar yaşlı mı gösteriyorum.

ben: adın ne dayı senin bunadın mı bu yaşta.

dayı: benim adım alucard evlat geceleri çıkar takılırım böyle.

garipte bir dayı hiç bulaşmasam mı silah falan taşıyor yanında bide kafam kadar bide.

ben: aç mısın dayı sahura buyur gel akşama.

alucard: çok sevinirim, sizede uyarsa damardan alırım evladım.

lan allah allah ben mi yanlış duydum bu dayı damar mı dedi. 

ben: ne damarı allah aşkına gel 2 tas çorba iç.

alucard: yok evladım çorba ise ben almıyayım hadi hayırlı geceler. ( dayı bir anda gölge numarası falan yaptı heralde gitti )

neyse hanım gece gece nerden buluyor bunlar bizi , neyse benim animenin yeni bölümü gelmişti çay suyu koyda izliyek.

to be continued...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.