Jump to content

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

geçen gün yolda gidiyorum bi baktım yolda 2 tane kereta gelin lan buraya dedim.  ben : adınız nedir bakayım sizin bacaksızlar naruto : ben naruto , buda arkadaşım flashback. ben: napıyonuz bakalım bur

jack sparrow kemer'deki pirates beach club'da alem yaparken nami jack'ın hazine haritasını çalmış, luffy jack'den namiyi sakınıcam derken edward kenway karmaşayı fırsat bilip haritayı sunny go'dan çal

Oyunumuz basit kuralları örnek ile açıklayayım  :D    * 2 den fazla karakter kullanabilirsiniz. Ama harem kurmayın mümkünse  :P   Aizen ve Madara balkonda çay içiyor, Happy yanlarında çamaşırları asıy

Posted Images

Hetalia'daki Norveç'ten Norveççe dersi alıyorum ve dersten sonra hocam Norveç'le birlikte Alexander Rybak'ın keman çalışını dinlemeye gidiyoruz , bir bakmışım ki Alexander Rybak Norveççe şarkı söyleyince ona hayran kalıyorum ve Norveç de bunu anlayınca dışarıdan belli etmese de içten içe kıskanıyor bizi :P Alex'in gösterisinden sonra Norveç'le beraber Oslo sokaklarını geziyoruz tozuyoruz . Daha sonra da bir kitap dükkanına giriyoruz ve bana Norveççe kitap tavsiyesi veriyor . Dükkandan çıkıyoruz ve ben onu evime davet ediyorum . Eve gelince ona ne yemeği yapabilirim diye düşünürken noodle yapmak aklıma geliyor ama daha sonra da vaz geçiyorum ve ona Norveç mutfağından somon sandviç yapıverip servis ediyorum :wub: Yiyoruz ve sonunda bana "Eline sağlık" diyor . Biraz sohbet ediyoruz havadan sudan ve biraz daha bana Norveççe ders verdikten sonra evine gidiyor . Arkasından bakakalıyorum .

Ertesi gün bana çok kötü bir süpriz yapıyor : NORVEÇÇE SINAV !

SEVE SEVE GİRİYORUM sınava ve 95 alıyorum , Norveç bana "Benim ülkemde kalır mısın sonsuza kadar ?" diyor .

Allah'ım , Norveç'e ne ettim ya :lol: :D :P :wub:

namı diğer Norveç'in resmi :wub:

253733.jpg44514.jpg139211.jpg79683.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Orihime*-* ve ben mutfakta yemek hazırlar iken -ne anlarım ya  :P- odun İchigo hakkında dert yanıyoruz.  <_<  :embarrassed4-onion-head-emotico

Cidden bunu isterdim ya ah be. :'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Usui bana sarılıyor :3 Sonra Ciel gelip "Siz hayırdır?" diyor :3 Usui'm de kolanın içine Mentos atıp kutuyu Ciel'in üstüne atıyor :3 Sebastian çıkıyor ve kutuyu bana savuruyor -,- Ben de Freedy'yi çağırıp Sebastian'ın sistemlerini bozuyorum :3 Tüm bunlar olurken İssei arka planda Oppai Dragon söyleyip Google'dan şey bakıyor (söylersem uyarı alırım :D)

Sonra Yona-hime çıkıp okla İssei'yi vuruyor sapıklık yaptığı için :3 Ciel'imi alıp götürüyor :3 Hak da kıskanıp Ciel'i nehre atıyor ve ben buna dayanamayıp nehre koşuyorum. O sırada boğulup ölüyorum ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Madara Kun ve ben beraber mugen tsukuyomi planları yapıyoruz . Madara kun bana sımsıkı sarılıp  kucağına alıyo *^*

O sırada abim Aizen gelio siz hayırdır dio ... Yuno yukki yukki die bağırıo ... O sırada İssei Oppai oppai die şarkı söylüo ... Kaneki isyan ediyo ...

Sonra grimmijow "Kapayın çenenizi" die bağırıo ... Abim aizen buna bi bakıo grimmijow ezilio ... Sonra Madaram Susanoo açıyo hepsini kovalıo ... 

Natsu ve Luffy piknikte biri et biri ateş yiyo ... O sırada seboşum ciel'e yemek hazırlıyo ... Sonra Tatsumi Another sınıfını gezi için oraya getiriyo herkes ölüyo 

The End

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.