Jump to content

Tera Online (TürkAnime Guild'ini açıcam :))


slimjack

Recommended Posts

yM7XGN.jpg

 

Evet arkadaşlar forumda konusunu bulamayınca bende buraya konuyu açayım dedim henüz oyuna başlamadım ancak 1 aydır indireyim indireyim diyordum sonunda indirdim. :) Bugünden itibaren Tera'ya başlıyorum. Şimdi öncelikle ben US yani Amerika serverini indirdim arkadaşlar. ncak bunun Avrupa'sıda var lakin onu indirmek istemedim çünkü Avrupa'nın dosyaları çok sorunlu. Update yapmama, oyundayken hata verme gibi birçok sorunu var. Bizzat cafelerde şahit olduğum sorunlar bunlar ve birtane bile cafede çalıştığını görmedim :) O yüzden yaptığım araştırmalardada US serverinin dosyaları sorunsuzmuş ve bende indirip update yaptım ve sorunsuz play ekranı geldi :) İçinizde Avrupa server'inda oynayanlarda vardır lakin ben US server'inda oynayacağım için US server'inda hangi server'da oynuyorsunuz herkez buraya yazsın ona göre ortak bir server seçelim ve o serverda başlayıp kasalım diyorum :) Konu başlığında da dediğim gibi TürkAnime guildini açacağım, animeciler olarak tera'yı da feth edelim diyorum :D

 

Bu arada Avrupa'da oynayan arkadaşlarda buradan yazışarak kendileri ortak bir server seçip ordan kassınlar onlar Avrupa'yı alsın bizde Amerika'yı alalım :)

 

İsterseniz daha sonra oyunla ilgili bir rehber'de ekleyebilirim!!

Link to post
Share on other sites

Ya Cabal'ı boşverin ya Tera kadar grafik yoktur o yunda bence :) Ayrıca Tera'da fps oyunlardaki gibi shoot özelliği var. Bu da oyuna ayrı bir zevk katıyor bence. Ben bu türe Tps diyorum, Third person shoot :D Bence Tera daha zevkli gibi :)

Link to post
Share on other sites

Bende bekliyorum Black Desert'i canım.. O oyun kaçarmı Sao gibi mubarek :) Ama Tera'da güzel şimdi deneyim yapmazsam rpg kimliğime ayıp olur :D

Black&Soul oynadım ben Rus serverinda oda güzel oyun Blader'in comboları güzeldi..

Link to post
Share on other sites

Abi Tera grafikleri iyide hem klas sistemi kötü hemde f2p görünümlü p2w.Bu kış blade and soul çıkacak ama açık beta ne zaman olur bilinmez ben blade and soul'un private rus serverinde oynuyorum tamamen F2P,oyun sırasında her şeyi kendin kazanabiliyorsun armorla falanda uğraşma derdi yok tamamen kendine özgü bir sistemi var oyunun oynamak isteyenlere oyunda yardımcı olurum beraber oynayabiliriz private rus serveri olmasına rağmen Türk oyuncu bulmakta kolay ve ingilizce yaması mevcut.

Link to post
Share on other sites

rpg dimi buda? abi hayat bu oyunları oynamak için çok kısa değil mi ya :D yeminlen şu yaşımı durdursam yapacak hiç bişeyim olmasa gireyim şu rpg dünyasına zamanı hiç umursamiyim diyorum ama yok ya risk çok büyük. oynayanlara iyi eğlenceler :)

Link to post
Share on other sites

Byperest Rus serveri 45lvl'e kadar ve normal B&S'un küçültülmüş hali. Lvl kasmakda sıkıntı orda. Ayrıca tek silah üzerinden geliştire geliştire gidiyorsun. Silah çeşitliliği yok oyunda. Armor derdi olmaması iyi ama kıyafetlerde hep aynı.. Armor çeşitliliği olmalı bir oyunda. Bir de karakter tasarımları çok kısıtlı o oyunda. Ama zevk meselesi tabi ben Henüz Tera'yı oynamadım oynayıp denemeden birşey diyemem. Ancak videolarından gördüğüm kadarıyla çok beğendim.

Barış bencede girme çıkamazsın yer bitirir seni rpg :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.