Jump to content

Tera Online (TürkAnime Guild'ini açıcam :))

slimjack

Önerilen İletiler

Byperest Rus serveri 45lvl'e kadar ve normal B&S'un küçültülmüş hali. Lvl kasmakda sıkıntı orda. Ayrıca tek silah üzerinden geliştire geliştire gidiyorsun. Silah çeşitliliği yok oyunda. Armor derdi olmaması iyi ama kıyafetlerde hep aynı.. Armor çeşitliliği olmalı bir oyunda. Bir de karakter tasarımları çok kısıtlı o oyunda. Ama zevk meselesi tabi ben Henüz Tera'yı oynamadım oynayıp denemeden birşey diyemem. Ancak videolarından gördüğüm kadarıyla çok beğendim.

Barış bencede girme çıkamazsın yer bitirir seni rpg :D

Oyunda ilerledikçe kostümleri düşürebiliyorsun bosslardan onda sıkıntı yok,level kasma sıkıntısı da yok çünkü hızlı hızlı kasılabiliyorsun zindanlarda adam bulmak kolay,tabletlerde gayet iyi ve güç dengesini kestiğin bossa göre fırlatabiliyor o yüzden tabletleri stratejik kurmalısın oyunun dengesi böyle oynuyor pvpde ve dediğin doğru private rus serveri küçültülmüş hali ama çin serveri ve tayvan serveri ağır lag sorunu yaşıyor serverlerin uzak olmasından dolayı,rus serverinde lag problemi yok.Ama tabi Avrupa serveri tadı da yok troll ruslar olabiliyor :D o yüzden betayı bekliyorum :D Tera da oynayana güzel ama bir süre sonra sınıflardan dolayı olsa gerek sıkıyor insanı ama grafikleri çok kaliteli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bakalım Byperest bi başlıyım oyunada ona göre artık yorum yapacam. Mage açmayı düşünüyorum yada çift kılıç bakalım :) Bu arada sen Tera'yı bıraktın heralde :)

Bıraktım ya gerçi ben pek sıkılmamıştım ite kaka oynuyordum ama boyutu fazla olunca silmek zorunda kaldım daha 20 levelciktim okçu açmanı tavsiye ederim sebebsizce hoşuma gitti ama biraz zor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Okçu oynayan genelde wariorda zorlanıyor zaten. Okçu uzakçı seri ve daha rahat ancak warior öyle değil. Yakıncı ve zor ama tanklayabildiği için dayanaklı bir sınıf :) Birde arkana priest aldınmı varya duman edersin ortalığı :D

Mage'leri de sağlam vurdukları için seviyorum rpglerde genellikle en sağlam dps sınıfı mage sınıfıdır. Burdada serbest atış olduğu için ve skillerden kaçma olduğu için mage ile oynamak zevkli olur. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama mageleri indiren en iyi sınıfta assasindir çünkü mage uzaktan sabit dururken assasin magenin az canından yararlanarak arkasında bitip tek atabiliyor görünmezlik sağolsun :D healer iyi değilse gg wp mage için combatın sonu :D

Açtım bile mage'i :D ama assasin de ıskalarsa kurtulabilir ve mage sabit durmuyor işte yani en azından ben sabit durmuyorum ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.