Jump to content

Recommended Posts

MangaHanta İş Başında!

Merhabalar!

MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir.

Kuruluşumuzun amacı ise;
Yarım kalmış, hiç çevirisi yapılmamış, ve güncel yeni mangaların çevirisi yapıp okuyucuya sunmaktır.
Elbette en iyi şekilde okuyucuya güzel seriler sunacağız.

Çevirileri Devam Eden Seriler:

Niijiro Days
------------------------------------------------------
Daha fazla seri alacağız ama şuan  ekip üye sayısına göre  seri alışmıştır.
Seriler hazır ve hazırlanan  bölümlerde var siteye toplu bir yükleme yapacağız :)

Bizimle çalışmak, bize katılmak isteyen ÇEVİRMENLİK ve EDİTÖRLÜK tecrübesi olan  arkadaşları elbette bekliyoruz !
Bize katılmak için DİSCORD sunucumuzdan veya [email protected]'a 
mail atarak bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------

www.mangahanta.com

• Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dj-Morphosis

MangaHanta İş Başında!   Merhabalar! MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir. Kuruluşumuzun amacı ise; Yarım kalmış, hiç çevirisi yapılmamış, ve güncel yeni mangaların çevirisi yapıp okuyucuya sunmaktır. Elbette en iyi şekilde okuyucuya güzel seriler sunacağız.   Çevirileri Devam Eden Seriler: Kaguya-Sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen Sousei no Onmyoujı Ballroom e Youkoso Itsuwaribito Utsuho Hitogata

Evallark

Kusura bakmayın saygılı bir şekilde gereken kişi cevap vermiş ama arkadaşın böyle üstüne gelinmesine gelemedim. Böylesi iğrenç bir üslup kullanarak yazılan bu yorumdaki şahsiyet bile ceza almıyorsa ben de ne kadar rahatsız olduğumu belirten bir yorum yazarsam ceza almam herhâlde diyerek yazıyorum.   Öncelikle bu tamamen parasız yapılan bir iş, siz de bunun farkındasınız. Siz çevirdiğiniz manganın haklarını satın aldınız da mı burada 'o mangaları biz yapıyoruz, ellerinizi mangalarımızın üstünden

Hokage_Minato

How yaptığın hiç adil değil. Siz de bir çok animemize dadanmiş insanlarsınız lütfen saygılı olalım. Ben hiç bir zaman size gelip animemden elinizi çekin demedim.  Bu arada ebruya selam söyle : :D:D      Neyin doğru neyin yanlış olduğunu Allah bilir. Şu mübarek kadir gecesinde olmuyor. Eğer yanlış bir şey olsaydı. Fansub seçme sekmesi olmazdı. 

Posted Images

• Dj-Morphosis changed the title to MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By JediMindTricks
      Efendim öncelikle saygılar, selamlar 

Benzer bir konu şurada açıldığı için yeni bir başlık açmayayım diyordum ama konunun aktif olmadığını görünce açayım bari dedim, silinirse de sağlık olsun 

Türkiye'de basılan manga, manhwa ve light novel'ların (birkaç da manga adaptasyonu bulunan roman mevcut) bulunduğu minik bir liste hazırladım; manga/light novel satın alan veya nelerin basıldığını/basılacağını merak edenler için faydalı olur diye düşünüyorum. Linkimiz şu şekilde:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_JgsX9nYatU1MyYlbPm6SmpqfKn-CUt9zgd8JnxzkHA/edit?usp=sharing

Listeyi mümkün olduğunca güncel tutmayı planlıyorum, bir eksik ya da hata görürseniz bildirebilirsiniz 
    • By RastPuff
      selam arkadaşlar ben 3 ay önce baka to test to shoukanjuu animesini bitirdim ve bağlandım animeye mangasını arıyorum ama bulamıyorum okuyacak bir manga sitesi önerir misiniz
    • By Nevolika
      Uzun zamandır aklımda böyle bir sohbet konusu açıp bu konuda yeteneği ve ilgisi bulunanlarla sohbet edip fikir edinmek istiyordum. Umarım manga çizmeye yeteneğiniz veya ilginiz varsa burada buluşup eğlenceli bir ortam oluşturarak sohbet edebiliriz. 🌼

Geçen gün yapmaya başladığım birkaç mangayla başlamak istiyorum yazıma. Death Note'u izledikten ve mangasını da okuduktan sonra kendi kendime dedim ki neden ben de ufaktan biraz manga çizmeye başlamıyorum ki? Hem sosyal medyada geçirdiğim süreyi azaltır hem de kendime bir stres atma bahanesi bulurum fena mı diye düşündüm ve mangadaki en sevdiğim sahnelerden oluşan bir kolaj yapmaya karar verdim. İlk olarak Ryuzaki'nin düşünceli bir şekilde oturup Kira hakkında teoriler ürettiği şu sahneyi çizmeye çalıştım. Her güne bir sahne bölüştürerek çizmeye karar verdim ve iki günde bunları yapmaya çalıştım. Yaparken çok eğleniyor, bir yandan da müzik dinliyorum. Aşağıya ekliyorum fotoğrafı. Ne kadar başarılı oldum siz söyleyin 😅

Bu şekilde işte arkadaşlar, biliyorum çok eksiğim ve teknik hatam var ama inanın bunu yapmaktan çok zevk alıyorum ve hobiden fazlası olsun istiyorum. Hayalim matematik öğretmeni olmak ama eğer başarabilirsem hep manga çizmek ve belki de başta hobi olan bu işi başka bir gelir kaynağı haline getirmek istiyorum. Umarım bu yolda azimle ilerleyebilir ve hayallerime ulaşabilirim. Lütfen yorum yaparken henüz 17 yaşında olduğumu ve eğitim almadan bu şekilde çizmeye gayret ettiğimi göz önünde bulundurun 🧡

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda buluşalım olur mu? Kendinize iyi bakın 🌼
    • By Anteiku
      Herkese merhaba, umarım keyfiniz yerindedir.

Ufak ama samimi fansubımız ANTEIKU için yeni ekip üyeleri arıyoruz. Animenin yanı sıra manga da çevirecek ekibimiz 15 yaşından büyük ve sorumluluk sahibi üyelere açıktır. Encoder ve çevirmen alımları için aşağıdaki linkten Discord adresimize gelebilir, bir kahvemizi içip aklınıza takılan konular hakkında daha derin bilgi sahibi olabilirsiniz. Çevirmenlerimizden herhangi bir tecrübe beklemesek de manga için tecrübe arıyoruz. Ayrıca her ikisi için de İngilizce ve Türkçeye yeterince hakim olmanız gerekiyor. Tecrübesi olmayan çevirmenler için yardımcı olacağız hiç merak etmeyin. ^-^

ANTEIKU YOUKOSO!

https://discord.gg/w6hzsg9V

• By sarazgat
      selam radiant 2 sezon anime olarak yayınlandı ama mangasını bir türlü bulamadım. bilen var mı

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.