Jump to content

Diamond No Ace Second Season

xpector

Önerilen İletiler

Sonunda biri el attı, çok teşekkürler, uzun zamandır bekliyorduk, sonraki bölümler içinde başarılar, kolay gelsin

9 bölüm eklenmiş yazmışsınız ama yok sitede. @xpector

Ben yukarıda mega drive a upload yapıyorum sağolsun site yöneticilerimiz siteye yüklüyorlar.Yukarıda verdiğim linkte yükledim ve yöneticiye haber verdim en kısa zamanda siteye de eklenecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime: Diamond No Ace 2.Sezon Çevirmen:Xpector Yapım Yılı:2015 Bölüm:(38/?) Dakika:22-24 dk. Kategori: Spor,Komedi,Shounen,Okul Eijun Sawamura, okulu ulusal beyzbol turnuvasına katılamamış bir orta

38.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...

21.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...

Kolay gelsin eline emeğine sağlık. :D Güncel ve çok sevilen bi anime olmasına rağmen neden çevrilmediğine akıl sır erdiremediğim animelerdebiri buydu diğeri ise Baby steps . :D

Aynen bende baby steps izliyorum ama onda yine geçenler de bir bölüm çıkmıştı.Zaten güncelden 2-3 bölüm geride o seri.Gerçi ben ingilizce izledim dayanamadım ama  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xpector biliyor musun kralsın kral :D

Edit: 2. bölüm ile 12. bölümü bir ara 720p lik video olarak paylaşırmısın. 480p çok kötü kalıyor göz zevki için

2.bölüm düşük kalite ama 12 değil diğer videoların boyutu çok büyük olduğu için boyutunu azalttım kalite çok düşmedi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.