Jump to content

Japonya Haricinde , Gidip Yaşamak İstediğiniz Ülke ?

Vologirl

Önerilen İletiler

KESİNLİKLE OKUYUN KURALLARI !

Başlıkta da belirttiğim gibi Japonya HARİCİ her yer olabilir . Tabii ki "TÜRKİYE" DEMEK GİBİ BİR ŞANSINIZ DA YOK ! XD

Şimdi söyleyin bakalım arkadaşlar , hangi ülkede yaşamak isterdiniz ? Turistik amaçlı falan değil , ciddi manada 5-6 ay , 1-2 yıl ya da daha uzun süre yaşamaktan bahsediyorum :D

Ben şahsen İngiltere'de 1-2 yıllığına yaşamayı planlıyorum :) Mümkünse orada okumak da isterim . Lisede gitmeyi çok istiyorum :D Ama başka zaman da gidebilirim .

Norveç'e de gitmeyi çok istiyorum aslında :D Orada bir süre yaşasam olur aslında . Ülkeyi pek seviyorum . Norveççe öğreniyorum şuan zaten , çok güzel bir dil :) Alexander Rybak'ın şarkılarını da keyifle dinliyorum . Çok güzel Norveççe şarkıları var . Adam zaten çok karizma , çok yakışıklı . Hele keman tutuşu... :wub:

Güney Kore'ye de üniversite okumak için tutturursam gidebilirm , Korece'yi de öğreniyorum :D Ama nasip olursa giderim , pek de meraklısı olduğum söylenemez gitmeye . Ama ülkeyi , dilini ve insanlarını seviyorum :)

Arkadaşlar , şimdi de sizinkileri duyalım ~ Nerede yaşamak istiyorsunuz ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

KESİNLİKLE OKUYUN KURALLARI !   Başlıkta da belirttiğim gibi Japonya HARİCİ her yer olabilir . Tabii ki "TÜRKİYE" DEMEK GİBİ BİR ŞANSINIZ DA YOK ! XD Şimdi söyleyin bakalım arkadaşlar , hangi ülkede y

Azerbeycan kazakistan rusya falan nedense merak ediyorum oraları: D

İsviçre :D En mantıklısı bu geldi yaşamak içinse bu gezilecek yer ise çok farklı yerler sayabilirim. En basitinden Mısır . :D

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.