Jump to content
Türk Anime TV Forum
Vologirl

Japonya Haricinde , Gidip Yaşamak İstediğiniz Ülke ?

Önerilen İletiler

KESİNLİKLE OKUYUN KURALLARI !

Başlıkta da belirttiğim gibi Japonya HARİCİ her yer olabilir . Tabii ki "TÜRKİYE" DEMEK GİBİ BİR ŞANSINIZ DA YOK ! XD

Şimdi söyleyin bakalım arkadaşlar , hangi ülkede yaşamak isterdiniz ? Turistik amaçlı falan değil , ciddi manada 5-6 ay , 1-2 yıl ya da daha uzun süre yaşamaktan bahsediyorum :D

Ben şahsen İngiltere'de 1-2 yıllığına yaşamayı planlıyorum :) Mümkünse orada okumak da isterim . Lisede gitmeyi çok istiyorum :D Ama başka zaman da gidebilirim .

Norveç'e de gitmeyi çok istiyorum aslında :D Orada bir süre yaşasam olur aslında . Ülkeyi pek seviyorum . Norveççe öğreniyorum şuan zaten , çok güzel bir dil :) Alexander Rybak'ın şarkılarını da keyifle dinliyorum . Çok güzel Norveççe şarkıları var . Adam zaten çok karizma , çok yakışıklı . Hele keman tutuşu... :wub:

Güney Kore'ye de üniversite okumak için tutturursam gidebilirm , Korece'yi de öğreniyorum :D Ama nasip olursa giderim , pek de meraklısı olduğum söylenemez gitmeye . Ama ülkeyi , dilini ve insanlarını seviyorum :)

Arkadaşlar , şimdi de sizinkileri duyalım ~ Nerede yaşamak istiyorsunuz ? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Japonya haricinde bir tek Norveç var ikiside olmazsa dünya üzerinde pek ilgimi çeken bir yer yok :D Ayda bile yaşarım amaç dünyada bulunamamak :D

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş