Jump to content

Death Note Dizisi 2015

Cao Cao

Önerilen İletiler

Japonlarin bir tek dizilerini begenmiyorum. :lol: Izlemeyecegim, orijinal -manga ve animeye- esere saygisizlik olarak goruyorum hatta. -Takeshi Obata hayrani.- Yani, yaaani, hepsi bu.

Ha oyunculara lafim yok ama, nedir yani bu. :(

aynen :D bıraksınlar dizi işini koreliler yapsın japonlara manga ve animeler yeter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note Dizisi 2015 İsim: Death Note Tür: Dram, gizem, psikolojik, doğaüstü güçler, polisiye Yayınlanma Tarihi: 5 Temmuz 2015 Orijinal Eser:Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata (Manga) Başlıc

L karakterini oynayan oyuncu bence gayet iyi olmuş onu beğendim  :good-job-onion-head-emoticon:

Tek uyan karekter o

Olabilir ama en azından filminden daha iyi yani . :cool-onion-head-emoticon: 

Animedekiler insan yapımı yüzler , gerçek hayatta dizi yaparken nasıl bulsunlar öyle Allah aşkına ? Lütfen animelerle gerçek hayatı bir tutmayın <_<

Bu arada Near'ı oynayan eleman kız :D

Light'ı oynayan iyi oynayacak gibi geldi bana (izlemedim daha :whip-onion-head-emoticon: )

Son sözlerim ....

Dizilerde daha çok oyunculuk ön planda olmalı  :super-onion-head-emoticon: 

Animelerde ne olursa olsa bile :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

L hariç gerisi çöpe at böyle bir manga ve animesi olan bir baş yapıta Kiraya buldukları adama bak çok yaşlı kaçmış. 

*diğer karakterleri çöpten geri toplayan ben*

*L'i çöpe atar :D*

Kira'ya buldukları adama yaşlı mı diyorsun ? 88 doğumlu ya ! Üstelik dizilerde oyunculuk daha önemli değil midir ? Karakter daha genç veya yakışıklı olsa da oyunculuğu berbat olsa olur mu ? :cool-onion-head-emoticon:

(Eh , tabi senin görüşüne de saygı duyuyorum nihayetinde)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

başrol oyuncularının şahsi düşüncem hiç biri olmamış özellikle kira vAllahi güldüğü resimdeki hali o mudur diye yazıyı okumaya başladım her farklı açıda farklı bir insan gibi çıkmış fotoğraflarda  :ragecomic01:  L bile olmamış benim için bir çok cosplayer daha başarılı kim seçtiyse yakışıklı olsun haşin baksın reyting kapsın diye seçmiş belli ki  :ragecomic10: ve vee kira nasıl olur da misa nın fanı olur ben şok nasıl olur da sıradan bir öğrenci olur zeka savaşları konulup da sıradan bir baş karakter olur değiştirilebilecek çok şey varken kökleri baltalamışlar resmen  :ragecomic28:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.