Jump to content

Death Note Dizisi 2015

Cao Cao

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note Dizisi 2015 İsim: Death Note Tür: Dram, gizem, psikolojik, doğaüstü güçler, polisiye Yayınlanma Tarihi: 5 Temmuz 2015 Orijinal Eser:Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata (Manga) Başlıc

L karakterini oynayan oyuncu bence gayet iyi olmuş onu beğendim  :good-job-onion-head-emoticon:

Tek uyan karekter o

Bencede özellikle Light karakteri hayal kırıklığı olmuş

En sevdiğim aktör yamazaki kento oyunuyor olunca kendimi tutamayıp izleyeblirim :embarrassed4-onion-head-emotico :bled1-onion-head-emoticon: . Yinede manga ve animesi kadar etkili  olucağını zannetmiyorum . :cool-onion-head-emoticon:

L on numara... Yamazakiiiiii!!!! yellow-hair-girl-emoticon-23.gif?1301940

bence misa ile light hiç olmamış ama tabiki near'ın ayrı bi yeri var  :D

Arkadaşlarımıza Kesinlikle Katılıyorum :D Ben en çok ♥L♥ ve ♥Near♥'ı seviyorum ;) Yalnız Near'ı oynayan kız ama tipi olmuş :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

light'ı beğenmeyenler filmi izlemedi herhalde  :D filmdeki light filmi kapatıp, "oldu mu abicim, öyle çizime böyle live karakter mi olur yaa" gibi serzenişlere sevkediyor insanı  :confused-onion-head-emoticon:  bence olmuş  :good-job-onion-head-emoticon:  bi de L süper olmuş yaa  :cheer2-onion-head-emoticon:  :wub:  :embarrassed4-onion-head-emotico bi de misa'nın güzel olması gerekmiyor muydu :ragecomic29:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.