Jump to content

Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Super Otaku

Recommended Posts

Yönetici olan sevgili sayfa sahibleri size sorum var ancak bu soruya herkes cevap verebilir aslında hepinizi ilgilendiren bir konu Sayfanın akşam saati sessiz olduğunu görünce değişik bir konu açayım dedim.O zaman hemen başlıyorum Kutsal soru hepimizin işine yaradığını düşünüyorum şahsi görüşüm ve sizlerinde fikrini almak istiyorum Kutsal soru soranlara uyuz olur musunuz?Yoksa onları normal mi karşılıyorsunuz?Sayfa sahibleri sizler bu durumdan memnun musunuz yoksa değil misiniz? Hadi bu akşam bunu tartışalım herkes lütfen katılsın ne kadar fikir o kadar eğlence :D

post-14421-0-50063000-1436656083_thumb.j

• Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kutsal yazıp bilgi istemek çok doğal. Amma velakin bir kesim var onlar biraz gıcık olabiliyor. Resmin üstünde açıklama kısmında anime adı yazılmıştır yine de yorum

Bence gayet güzel bir soru Türkçe olması da 10 numara bazı yerlerde kötüye kullanıp Holy diye biliyorlar Yabancı sözcüklerle dilin kirletilmesi yerine kutsal sözcüğünün bunu karşılaması daha hoş hem d

Şeklinde de sorulabilen, anime görseli altında ki yorum kısmına anime ismi sorma itemidir. Paylaşılan anime görselinin özellikle isminin verilmeyiş nedeni sırf bu soru sorulsun diye olduğunu düşünüyor

Posted Images

• Forum Admin

Kutsal soru : Bu hangi anime?

Neden sinir olunsun ki adam bilmiyorsa serinin ismini...

Özellikle Facebook anime sayfalarında kullanılan bir terim... Sayfa bir animeden bir karakter ya da sayfa ya da replik paylaşır ... Animenin ismini bilmeyenler alta hangi anime diye yazıp doluşurlar.. Kutsal soru gerimi nerden türemiş taeihçesi ne bilmem ama .. Artık hangi anime bu yerine Kutsal? Yazılır :D

Edited by Amygirl

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kutsal yazıp bilgi istemek çok doğal. Amma velakin bir kesim var onlar biraz gıcık olabiliyor. Resmin üstünde açıklama kısmında anime adı yazılmıştır yine de yorumlara kutsal yazan kesimden bahsediyorum. Dikkatsizlik midir yoksa üşengeçlikten açıklama kısmını okumamak mıdır onu bir türlü çözemedim :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kutsal soru biz aniimecilerde bir gelenektir belki nesiller boyu sürecek belki 10 yıl sonra sona ericek ama anime sayfalarında kutsal soru ayrı bir parçası görüşleriniz ve bilgilendirme şekliniz harika ancak farklı fikirlerinde olabileceğini kabul edelim :D

ver-kutsali-capsi.png

Şeklinde de sorulabilen, anime görseli altında ki yorum kısmına anime ismi sorma itemidir. Paylaşılan anime görselinin özellikle isminin verilmeyiş nedeni sırf bu soru sorulsun diye olduğunu düşünüyorum  :P Genel olarak tebessüm ettiriyor bence yanlış bir yanı yok  :lol: