Jump to content

Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Super Otaku

Önerilen İletiler

Kutsal soru tabiri kişisel sözlüğüme eklendikten sonra yan sıramdaki arkadaşıma "Zile kaç dakka var?" demek yerine "Kutsalı ver kız" demeye başladım aramızda öyle sürüp gitti, ilk kim çıkardıysa minnettarım o yüzden. 

Ya benim hoşuma da gidiyor ayrıca, insanlar iletişim kuruyor işte ne güzel. Hem fandomların kendi aralarında sahip oldukları bir şey olması önemlidir. Bilenler bilmeyenlere anlatsın işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kutsal yazıp bilgi istemek çok doğal. Amma velakin bir kesim var onlar biraz gıcık olabiliyor. Resmin üstünde açıklama kısmında anime adı yazılmıştır yine de yorum

Bence gayet güzel bir soru Türkçe olması da 10 numara bazı yerlerde kötüye kullanıp Holy diye biliyorlar Yabancı sözcüklerle dilin kirletilmesi yerine kutsal sözcüğünün bunu karşılaması daha hoş hem d

Şeklinde de sorulabilen, anime görseli altında ki yorum kısmına anime ismi sorma itemidir. Paylaşılan anime görselinin özellikle isminin verilmeyiş nedeni sırf bu soru sorulsun diye olduğunu düşünüyor

Posted Images

Kutsal soru tabiri kişisel sözlüğüme eklendikten sonra yan sıramdaki arkadaşıma "Zile kaç dakka var?" demek yerine "Kutsalı ver kız" demeye başladım aramızda öyle sürüp gitti, ilk kim çıkardıysa minnettarım o yüzden. 

Ya benim hoşuma da gidiyor ayrıca, insanlar iletişim kuruyor işte ne güzel. Hem fandomların kendi aralarında sahip oldukları bir şey olması önemlidir. Bilenler bilmeyenlere anlatsın işte.

Seninki de güzelmiş Kutsal ve kız ver demek hoşuma gitti :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kutsal ? diye soranlara yanıt verdiğim oluyor  :D Ama söylediğim zaman izlediklerinde (bazı kızlar yapıyor bunu) ay şu çocuk çok tatlı, ay bunu çok sevdim, ay çok güzel yok bu yok şu falan filan animeyi konusunun çekiciliğine göre izlemiyor bazılarımız ne yazık ki  :mellow:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.