Jump to content

Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)

Recommended Posts

• Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DieNase

4323

• Mutaika

4211

• pegasusejder

3906

• pseudohomophylus

3612

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eski mekan fazlaca dolu olduğundan komple silinip yeni muhabbetler ile yola devam edilme kararı alınmıştır, buyurun bir çayımızı için, ben çay sevmem diyenlere kahvemiz var  ^_^ Kahve bahane muhabbet şahane  :) 

final haftası olanlara gelsin :D

Ufak bir moral ve başarı konuşması yapmak istiyorum sapık ve burun buraya geldiğinde okusunlar diye. Umarım sınavınız beklediğinizden çok çok daha iyi geçer ama olur da bir şekilde aksilikler çıkarsa unutmayın ki hayatta en değerli şey bir sınav değil,sizsiniz. Başarabileceğinize inancımız tam. Umarım her şey istediğiniz ve dilediğiniz şekilde ilerler. Moral bozucu bir durumda bizimle konuşmaktan çekinmeyin. Moral bozukluğu yok zaten duymayayım böyle bir şey dilediğiniz kadar girme şansınız var

Posted Images

• Forum Admin

Ezgi galeyana gelip 2 mesaj üst üste atmış o kadar mı üzdük seni  :( Çok kasmaya başladı forum sunucu yer açsın diye kendi kendine konulara el atmış zaten düzeltemedik bide  :ph34r:

Guest Pelin

Peeeh Betül.ü bekliyor bu konu ve chibi(m) yazısını gördükten sonra saaaf masummm hislerim yıqıldı ama ayaktayım ben hala. :') Ne güzel gelip yazacak gidecektim. -,- Yazmayacaktım da sırf trip olsun diye na yazdım gidiyom. Hayırlı Uvurlu ossun yeni mekan. :'( Betiiiğ seni bekliyolar. u.u Zaten pek katılmıyordum buraya. Hıh !1 :P

• Forum Admin

Buralar eskiden hep tarlaydı  :D Sonradan değer kazandı :ph34r: Bekleyin zamanla dolup taşacak burası da :rolleyes: İsterseniz size 2 parsel ayırayım gençler  :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Amygirl
      Eski konuda artık aktif olmayan kullanıcıların da boş yere yer kaplayan iletileri olduğu için, o konu çok dolduğu için muhabbete buradan devam ediniz. Eski konuyu yarın sileceğim.

Eee nasılsınız? 
    • By 908
      Çocukken, bilinçsiz bir şekilde, anime olduğunu bilmeden izlediğiniz animeler olmuştur ^-^ o zamanlar çizgi film sandığınız vb. 
      Bunun en güzel örnekleri Yugioh, Pokemon, Tsubasa filan oldu hep benim için (:
    • By 908
      Yani 74/74 Bölüm olduğunu gördüğümde bi' duraksadım :p Biraz uzun bir anime gibi geldi.
      Başlarda Johann karakteri için başlamıştım ama konular çok yavaş ilerliyor (belki de bana öyle geliyor)
      En son 24. bölümü izlemiştim
      demek istediğim, bitirmeye değer bir anime mi? Anlayamadım ^-^
      Spoiler vermezseniz sevinirim.
    • By pseudohomophylus
      Herkese merhaba forumdaşlar 
      Öncelikle her birinizi ayrı ayrı tanıyamasam da benzer ilgi alanları olan arkadaşlarım olarak görmekle birlikte sizin düşüncelerinize kendi çapımda önem veriyorum. O yüzden sizi daha iyi tanımak amacıyla hayatta iyi ki animelerden haberim olmuş, iyi ki anime izlemişim dediğiniz anılarınız varsa bunları paylaşmanızı istiyorum. Amaç gülmek eğlenmek ve bir çeşit anı defteri oluşturmak. 
    • By KRHerusaizu
      Arkadaşlar bu gün haberlerde gördüm Kayseride Milky Road oluşmuş.
      İsteyenler Tayfasını toplayıp Skypiea'ya doğru yola çıkabilir. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.