Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Vega

Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)

Recommended Posts

Ajin çok iyi gidiyor ammmaa beklemek pek zor...

Spoiler

Şu an favorim Nagai'nin Ajin'i ; adam kuul, adam çişi gelince zıplıyor, adam acıdım diyor, emir almam diyor :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Bir de Kai'yi özledim,göremedik 2 bölümdür. Çok delikanlı ve güvenilir.Bacak kadar boyuyla bana kyaaa! dedirtti, resmen tavlandım :drama-crazy-rabbit-emoticon::ballerina-crazy-rabbit-emoticon: :P 

Bir yerlere yazmak istedim U_U

6 dakika önce, Luluna yazdı:

Ajin çok iyi gidiyor ammmaa beklemek pek zor...

Göster

Şu an favorim Nagai'nin Ajin'i ; adam kuul, adam çişi gelince zıplıyor, adam acıdım diyor, emir almam diyor :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Bir de Kai'yi özledim,göremedik 2 bölümdür. Çok delikanlı ve güvenilir.Bacak kadar boyuyla bana kyaaa! dedirtti, resmen tavlandım :drama-crazy-rabbit-emoticon::ballerina-crazy-rabbit-emoticon: :P 

Bir yerlere yazmak istedim U_U

Abi ben 2 bölüm izledim dayanamadım yaaa :(

7 dakika önce, typerion yazdı:

Abi ben 2 bölüm izledim dayanamadım yaaa :(

Çizimler yüzünden mi? O sebepleyse evet ben de çok rahatsız oldum en başta ama konu çok iyi, baya sardı beni. İlginç bir muhabbet Ajin olayı ve arkasındaki gerçeği çok merak ediyorum, izlettiriyor kendini.

Anime izlemeyi bırakalı en az 1 ay  oldu ya en son Ajin'in 1. bölümünü izlemiştim işte, sonrası yok. :/ 

11 saat önce, Luluna yazdı:

Çizimler yüzünden mi? O sebepleyse evet ben de çok rahatsız oldum en başta ama konu çok iyi, baya sardı beni. İlginç bir muhabbet Ajin olayı ve arkasındaki gerçeği çok merak ediyorum, izlettiriyor kendini.

Evet çizimler yüzünden :(

Guest

5 sene önce telefonla yatmıştım android slenderman oyunu vardı onu oynayıp yatmıştım sonra rüyamda uyandım görüşüm parazitlendi sleeen dırmeeen diye(evet ikiye kesildi :/ ) robotik bi ses duydum ödüm kopmuştu eheuhuehuhe

Yeni oyunlar lazım Açık dünya oyunları aramaktayımm... Serbest dünya daha uygun olur :D

4 saat önce, Red King yazdı:

Yeni oyunlar lazım Açık dünya oyunları aramaktayımm... Serbest dünya daha uygun olur :D

The Elder Scrolls V: Skyrim

Şimdi, baranovvic yazdı:

The Elder Scrolls V: Skyrim

Şuan da bilgisayarımın baş köşesinde baya bir mod yükledim... "The Witcher" seriside var. Bunun dışında bir önerin varsa dikkat alırım senin sevdiğin oynamaktan sıkılmadığın ?

6 dakika önce, Red King yazdı:

Şuan da bilgisayarımın baş köşesinde baya bir mod yükledim... "The Witcher" seriside var. Bunun dışında bir önerin varsa dikkat alırım senin sevdiğin oynamaktan sıkılmadığın ?

Valla hocam GTA serisini mutlaka oynamışsındır ama benim oynarken asla sıkılmadığım bir seridir. Eğer PS4 varsa GTA V Online, PC için GTA IV Online iyidir.