Jump to content
  • Create New...

Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)

Recommended Posts

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

İşte her şeyin suçlusu bu bölüm açılırken pc ye acılar çektiren, hatta açılmayan bilmem kaç sayfa spoiler içine alınmamış videolar ile anamızı ağlatan mekan, suçlu ayağa kalk, yaklaşık 1000 küsür mesajı sildikten sonra baktık baş edilemiyor komple silip yenisini açalım dedik sonuç ortada kalın sağlıcakla  -_-    Videoları spoiler içine almayı unutmayalım  <_<  

Zankyou no Terror ost  - walt      

Posted Images

Spoiler

film çıktığından beri bırakamadım. Hala girip dinliyorum.

Edited by Nones
İletiler spoiler içine.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By 908
      Müzikle arası olanlar bilebilir sanırım.
      Biraz alakasız bir soru olacak ama..
      Büyük ihtimal, öğrenirsem bir şey değişmeyecek :d ama çok tanıdık geliyor. 
    • By Niocchin
      Merhaba arkadaşlar ben Niocchin eski nickimle Nio Juventas! 
      Bir Japonya aşığı olarak anime izlemeden, japonca öğrenmeye, anime çevirilerinden, şarkı çevirmenliğine kendimi atamış bulunmaktayım ?
      Bahsetmek istediğim bloğumda başta Reol ve Amazarashi grupları olmak üzere ;
      Vocaloid, Utaite, Anime Ost ve diğer japon şarkıcıların şarkılarını türkçeye çevirip paylaşıyorum.
      Genelde bazı sanatçılarda güncel gittiğimden YouTube'da telif yiyorum. Bu yüzden tüm çevirilerim bloğumdadır ?
      İşte aşağıda bloğumun ve YouTube kanalımın linkleri ^^
      Beğenmeniz dileğiyle ?

Blog ----> Buraya tıklayın
      YouTube ----> Buraya tıklayın
    • By aTiko
      Tüm ost'lere buradan ulaşabilirsiniz İYİ DİNLEMELER
      [Videolar bana aittir]

• By LieWish
      Ülke demicem, birden fazla ülkenin kullandığı dil var sonuçta :D
      isterseniz spoiler içinde en sevdiğiniz şarkıyı da atabilirsiniz. Hatta atarsanız iyi bile olur bence :D
      Benim İngilizce.
      Şu aralar da bu şarkıya taktım. grup zaten çok iyi şarkılar yapardı. bu da harika olmuş bana göre.

• By Cao Cao
      Türkiyenin Anime Radyosu Kaldığı Yerden Devam Ediyor.

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesi olan anime yapımların müzikleri de ülkemizde oldukça büyük bir kitle tarafından ilgi görmektedir. Bu yoğun ilgiyi internet üzerinden yapılan aramalardan fark eden animeradyo.com tamamen kullanıcı memnuniyetini düşünerek anime severler için bir radyo kurmuştur. Tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekte olan radyo şuanda aktif haldedir. Deneme yayınları yaptığımız bu günlerde müziklerimizi yerine oturtup en güncel anime ve japon müzikleri ile kalıcı olarak yayın hayatımıza tekrardan başlayacağız. Ayrıca anime sitelerine hosting sponsoru olmaktanda gurur duyarız :)

Sitemizde bir değişiklik yaptık ve temamızı değiştirmeye karar verdik fakat sizlere önce bir soralım dedik. Sizlerin oylaması ile temamızı değiştireceğiz.

Eski Tema 

YENİ TEMA

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.