Jump to content

Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cувєя

Önerilen İletiler

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hani olurya bir büyügünüz veya sosyal statüsü sizden cok daha yukarılarda olan bir insanla konusurken o bir espri yapar sizde ne oldugunu farkedemeden kendinizi gülerken veya tebessüm ederken buluveri

bunun bi üst versiyonu sen yapmacık güldüğünde karşındaki de bunu farkederse oluşuyor. utansan mı akışına mı bıraksan başka bi espri mi denesen yoksa bugün bende iş yok diyip topu karşıya mı atsan fal

Ben başta zorunlu gülünce daha sonrasında da zorunlu olarak gülmeme gülüyorum .   %10 zorunlu gülme , %90 zorunlu güldüğüne gülme   böyle birşey çıkıyo ortaya :D Gülmeyi severim , gülmek güzeldir yani

Posted Images

• 1 sene sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 11 ay sonra...

örnek verecek olursam türkçe hocamın esprileri berbat ve bende ayıp olmasın diye gülüyorum  eyer gülmezsem hocayla aram bozulur düzeltmek içinse   3 şıkkı seçmem gerek 

1. hocanla 1 hafta boyunca konuşma 

2. derslerindeki başarıyı arttır 

3.birdahaki espride gül  

otomatikmen bu 3 şıkk arasında kaliyorum  ve birisini seçiyorum   yani kısaca eyer gülmezsem...... beni güzel şeyler beklemez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.