Jump to content

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

Cao Cao

Önerilen İletiler

Yorumumu değiştiriyorum Gintama 1 numara benim için baştan sona tekrar tekrar izlesem bile izleme zevki düşmeyen komedi arcından ciddi arca geçişi çok güzel sunan. Her bölüm bol içerikli bol diyaloglu bol trolleyerek eğlendirmesi. Karakterlerin işlenişin derin olması gerçek hayatın içinden olabilecek olaylar ve diyaloglar geçmesi ayrıca karakterlerin aşırı samimi, insancıl olması kusurları çılgınlıklarıyla bu kadar renkli, güzel olması. Sorachi çok derin ve detaylı kendine has işleyişte yazımı seviyorum. Gintama yıllanan şarap gibi diğer seriler ilerledikçe bozuyor izlenme zevki sıfıra iniyorsa Gintama'da kalite ve izleme zevki anime yıllandıkça daha da artıyor. One Piece'de hikayesi çok iyi olan Oda'nın dahiyane iş çıkardığı benzersiz bir seri ama güzel konuya rağmen zaman atlamasından sonra eski tadını bir daha hiç alamadım seriden ne çıksa çekmiyor beni vakit öldürmek için izliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Charapedia'nın 10,000 anime hayranına soru sordu: Hangi mangaka sence iyi ? Katılan binlerce anime sever oylarını kullandı. Oylara bi göz atıp sizin sıralamanızı yoruma yazarsanız sevinirim. 30) Nao

yani iyi falan da o kadar da iyi değil de sanki Hiro Mashima. 10-15 arasında yerini bulmalıydı bence. gerçi Takeshi Obata dururken Sui Ishida da ilk 10da olmamalıydı bana göre.

Hideaki Sorachi.. Zekana, mizah yeteneğine kurban  :wub:     Benim için ikinci sırada da Tite Kubo vardır ancak listede ilk 10 da göremedim  :blink:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.