Jump to content

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

Cao Cao

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Charapedia'nın 10,000 anime hayranına soru sordu: Hangi mangaka sence iyi ? Katılan binlerce anime sever oylarını kullandı. Oylara bi göz atıp sizin sıralamanızı yoruma yazarsanız sevinirim. 30) Nao

yani iyi falan da o kadar da iyi değil de sanki Hiro Mashima. 10-15 arasında yerini bulmalıydı bence. gerçi Takeshi Obata dururken Sui Ishida da ilk 10da olmamalıydı bana göre.

Hideaki Sorachi.. Zekana, mizah yeteneğine kurban  :wub:     Benim için ikinci sırada da Tite Kubo vardır ancak listede ilk 10 da göremedim  :blink:

Kendi okuduklarimi siralarsam:

Fairy Tail(sahsi fikrim,hikaye bakimindan simdiye kadarki en iyi yapim. sonunda berbat etmezlerse cok guzel olur)

Naruto(hikaye muhtesem ama sonda saskenin olmemesi en buyuk zayifligi!!! herif sereffsizin teki ama olmuyor, ceza da almiyor. fair tailde tam tersi sonda zerefin olmemesini istiyorum sebebi natsunun kardesi olmasidir).

Bleach(cizimleri bence diger mangalara gore iyi deyil ama hikaye super, son olumler olmasa cok daha super olurdu)

Yamada-kun to nananin no majo(animesinden once mangasini okudugum ilk seri, super otesi bir hikayesi var)

Nanatsu no Taizai

Noragami

Shokugeki no souma

Blood Lad

Gangsta

Akame ga kill(abi hikaye muhtesem ama esas rolun akame olmasi cok sacma. animesini aceleye getirip berbat etdiler mangada gidisat efsane ama sonda tatsumi olucek gibi <olurse siralamada direkt sona gider benim icin)

Nisekoi

Kuroko no basket

Tokyo Ghoul (manga animeden cok daha iyi ama gene de cok berbat bitirdiler)

Re:Tokyo Ghoul (eh isde)

Fairy tail Zero

Assassination classroom

Naruto Gaiden:The Sevens Hokage(cok manasiz bir yan hikayeydi)

Monster Musume(tam adini bilmiyorum eh isde oylesine basladim)

Eiyuu Kyoushitsu(yeni basladi)

Hatirladiklarim bu kadar, bir-ikisini daha takip ediyorum ama simdi aklima gelmedi =D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Inoenin çok sevildiğini kubonun ise hiç sevilmediğini biliyordum şaşrtı beni liste. Hxh mangakasınıda buldukları yerde şey edicekler diye bekliyordum. Gerçi böyle yapmasa ilk 5i zorlardıda hxh sevildiği gibi japonların tam sevdiği türden bir seri Kishiyi sevmesemde suiye konumunu vermesi çok kötü olmuş. Arakawa tam konumuna layık olmuş. sorachiyi beklemiyordum odaya tapıyorlar ciddi anlamda çünkü. One piece kutsal kitap odayıda peygamber olarak görüyorlar bir nevi sorachi hak ediyor ama onun geçmesi beni baya şaşırtı açıkçası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk iki manga-ka'nın bana göre sarsılmaz bir yeri var. İlk 4 için doğru bir sıralama olmuş diyebilirim. 

Listede Claymore'un manga-ka'sı Norihiro Yagi ve uzunca bir süre yarım bırakmış olsada kurgusu, karakterleriyle DGray Man manga-ka'sı Katsura Hoshino 'da olmalıydı. Özellikle sıralamada Norihiro Yagi'nin olmaması... :ragecomic10: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorilin birinci olması beni aşırı derece mutlu etti -her ne kadar şu aralar ondan nefret etsemde :D - Kesinlikle hak ediyor, karakterlerine bu kadar değer veren başka mangaka görmedim ben. :D

Açıkçası hayranı olduğum farklı mangakalar daha fazla, ama serileri pek tanınmadığı için hayran kitleleri az. Üzücü...

Bunun dışında Ishida bulunduğu yeri sonuna kadar hak ediyor, daha da üstte bile olabilirdi. Bu kadar çalışkan ve hayranlarını önemseyen başka mangaka görmedim. 

Bana göre her mangakanın eserleri güzel, eğer oy veren fanlar eserlerine göre verdiyse çok yanlış düşünüyorlar derim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Japon listelerinde ilk defa 30 un 25 i felan doğru şekilde listelenmiş gibi geldi :D ve ilk 2 tabiki gintama daha fazla seviliyordur muhtemelen ama Ecchiro Oda gerçekten okuduğum en iyi mangaka gintama mangası güzel çizimleri var ama çeviren grup kendi kafasına göre gerekli gördüğü bölümleri çevirdiğinden dolayı okuymadım :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.