Jump to content

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

Cao Cao

Önerilen İletiler

İlla gel benle tartış diyon ha :P Tabi zevkler :P

Ancak Togashi sensei için ben de öyle düşünüyorum :smile_artiz:

Bir de çoğumuz açıkçası sevdiğimiz serilere göre değerlendiriyoruz .. Ancak çizim tekniği, senaryo, karakter çeşitliliği gibi maddeleri de ekleyince farklı listeler yapılabilir.. Top 30 genel yerine tek tek ayrı konularda değerlendirilse daha güzel olurdu... Bir mangakanın çizim tekniğini bu konuda hiç bir eğitim almadan bir okur olarak eleştirmek doğru değil orası ayrı -_- Ben senaryo ve karakter çeşitliliği açısından listeledim :whistling:

Tite Kubo boş arka plan çizimleri ile ünlü, birde karakter yaratma başarısızlığınıda eklemek gerek. Yuu yuu hakusho çakması olduğunu söylemeye gerek yok Bleach'in zaten, tüm dünyanın bildiği ve bu sebepten bleach mangasının shounen jump dergisi tarafından reddedilmişliğide var.

spoiler__beach_tite_kubo_meme_by_silly_p

7da.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Charapedia'nın 10,000 anime hayranına soru sordu: Hangi mangaka sence iyi ? Katılan binlerce anime sever oylarını kullandı. Oylara bi göz atıp sizin sıralamanızı yoruma yazarsanız sevinirim. 30) Nao

yani iyi falan da o kadar da iyi değil de sanki Hiro Mashima. 10-15 arasında yerini bulmalıydı bence. gerçi Takeshi Obata dururken Sui Ishida da ilk 10da olmamalıydı bana göre.

Hideaki Sorachi.. Zekana, mizah yeteneğine kurban  :wub:     Benim için ikinci sırada da Tite Kubo vardır ancak listede ilk 10 da göremedim  :blink:

Başlıkda Fan yerine Türkçe olan Hayran sözcüğü kullanılsaymış iyiymiş  :head1:  :head1:

Hiro Hikaye konusunda çok iyi bir Mangaka Ve okuyucuya ne vereceğini nasıl şaşırtacağını iyi biliyor Ama kendini fazla yineliyor ve Mangalarında bu konunun üstünde gereğinden fazla duruyor ah birde FT'de ki Gereksiz Çıplak çizimleri var 

Tite Kubo'da Bleach konu olarak fena değil ama ana karakterimizin önüne geleni darmaduman etme sorunu var sayfalarda falan gördüğüm kadarıyla bundan baya tepki alıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Listeyi görünce biraz korktum.Söz konusu mangakanın zekası ile alakalı bir durum çünkü ve bu konuda devma eden seriler arasında 1. Gintama 2.de One Piece olması çok yerinde olmuş.

Gorilla sensei bir daha saygımı kazandı.:D Zaten devam eden mangaya baktığımızda da herşeyi ile mükemmel bir şekilde ilerliyor.Hiç ara vermeden her hafta mangası çıkıyor :D

BANZAII GORILLA :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naoki Urasawa'nın olmadığı bir top 30 oluşturan o 10,000 kişiye ne desem boş. 20.Century Boys, Monster, Pluto gibi tapılası mangaların yazarını resmen yabana atmışlar. Aşağı indim indim göremedim ve kesin ilk 3'te filandır dedim  :smile_bilmem:  Yine saçma bir Charapedia anketi olmuş  :smile_artiz: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Gorilla sensei Gintama 2. Eiichiri Oda'yla One Piece çok yerinde olmuş bencede. :D Sevdiğim iki seride başı çekmiş Naruto'da 3. olaydı en azından. 

Bleach'e şaşmadım. Ft zaten dedikleri gibi çizimler iyi ama genel bir liste olmuş manga çizimden ibaret olmadığına göre her şeyiyle değerlendirip sıralama yapılmış sanki. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Gorilla sensei Gintama 2. Eiichiri Oda'yla One Piece çok yerinde olmuş bencede. :D Sevdiğim iki seride başı çekmiş Naruto'da 3. olaydı en azından. 

Bleach'e şaşmadım. Ft zaten dedikleri gibi çizimler iyi ama genel bir liste olmuş manga çizimden ibaret olmadığına göre her şeyiyle değerlendirip sıralama yapılmış sanki. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.