Jump to content

God Eater [2015 Yaz sezonu serisi] Düşünce ve Bölüm Tartışma Alanı [SPOİLER İÇERİR]

Dj-Morphosis

Önerilen İletiler

Evett, baktım harika bir seri olmasına rağman konusu yok açayıp dedim :) .

Açıkcası bir bakıma Shingeki No Kyojin'i andıran hatta başta daha ilk  bölümden :D 

Burada :D

tumblr_mtuqh9XvWC1r048zgo1_500.gif

Ve burada :D 

10408924_878873765521300_570621244430523

Açıkcası harika bir seri, gerek  grafikler, gerek konusu yani grafiklere bir çok kişi alışamadı daha ilk seferden nede olsa  normal çizimlerin üstünde bir kalitede.

God Eater bir oyunken şimdi böyle bir grafiklere sahip olması normal  vede mükemmel !

Karakterlere gelecek olursak, daha ilk bölümden beni kendine bağlayan "Sakuya" hanımcımı buradan selamlıyorum   ^_^
  :wub: 

Sakuya hanım 

sakuya_tachibana_by_mtrizkit-d59movo.png

Soma beyimiz  B) (Yalnız adamlar karizma) 

Soma.png

Tabiki efsane inişi ve cool bir sigara içişiyle Lindow Beyimiz

Ve en önemlisi Çaylağımız Utsugi Renka

b2QYgZ.png

Benden bu kadar bakalım ilerleyen bölümlerde neler ile karşılaşacağız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İndirme kısmında 9 mu 13 mü hatta hiç belli değil mi gibi sorular çıkıyor karşımıza...   :huh:  Anime; haftaya son tabii yine ertelenmezse! -_-   http://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2015-09-2

Şunu da şuracığa bırakayım :) Karakterlerin adını doğru bilelim bariiiii  ;)   

Akşam eve gidince movie ve anime arşivimi atarım sana yani ekran görüntüsünü :D 

Sonunda be bu konuyu sen açmasan ben açıcaktım iyi oldu ya seri süper güzel olcak bence [emoji1]

http://i.hizliresim.com/VVdn5B.png

Açıkcası seri gerçektende güzel  sanki grafikler direk oyundan alınmışcasına, ve karakterler harika playstation alırsam bir gün ilk bu oyunu alacağım net yani. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Grafikler, müzikler çok hoştu, farklı çizimler izlemeyi severim..

Nitekim seninde dediğin gibi, Attack on Titan, Black Bullet'a benzerliği yönünden ilk bölümden çok fazla heyecanla izlettirmedi bana, izlemeye devam edeceğim, İnşaAllah konunun içinde bir orijinallik olur  :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Grafikler, müzikler çok hoştu, farklı çizimler izlemeyi severim..

Nitekim seninde dediğin gibi, Attack on Titan, Black Bullet'a benzerliği yönünden ilk bölümden çok fazla heyecanla izlettirmedi bana, izlemeye devam edeceğim, İnşaAllah konunun içinde bir orijinallik olur  :whistling:

Evet evet bak müziklere değinmemiştim ama en çok hoşuma gidenlerden biride müzikleriydi, fena gaza getiriyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.