Jump to content

God Eater [2015 Yaz sezonu serisi] Düşünce ve Bölüm Tartışma Alanı [SPOİLER İÇERİR]

Dj-Morphosis

Önerilen İletiler

*Konuyu yeni fark etti*  bu konuyu az sonra yıkarım. :D (7. bölümün yüklenmesini bekliyorum. İzledikten sonra konuşalım! )

bu arada oyunu bitirmek üzereyim. ve alisa'ya ikinci kez aşık oldum. waifu listemde ilk 5 e girecek bu gidişle.

normalde animede alisa'nın tsundereliği hiç gösterilmiyor. ama aslında o %20 tsun %80 dere :P

7. Bölüm geldi izledim ben :D 

Tsundereliğini bilmem ama bu bölüm harbi uyuz çıktı siyah vajra ile karşılaştığından beri aptal aptal dolaşıyor dolaplara saklanıyor falan kendi de anladı tabi orası ayrı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İndirme kısmında 9 mu 13 mü hatta hiç belli değil mi gibi sorular çıkıyor karşımıza...   :huh:  Anime; haftaya son tabii yine ertelenmezse! -_-   http://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2015-09-2

Şunu da şuracığa bırakayım :) Karakterlerin adını doğru bilelim bariiiii  ;)   

Akşam eve gidince movie ve anime arşivimi atarım sana yani ekran görüntüsünü :D 

Tsundereliğini bilmem ama bu bölüm harbi uyuz çıktı siyah vajra ile karşılaştığından beri aptal aptal dolaşıyor dolaplara saklanıyor falan kendi de anladı tabi orası ayrı :)

bende izledim şimdi :D 

O sahnede bile en ufak uyuz olmadım kıza ^^ İlaçları olmadığı için bu kadar manyakça davranıyor ve (affedersin) lenka salağı kızı new type olmasına rağmen kızı rahatlatmıyor. 

animede olmayan spoiler geliyor şimdi:

Normalde yeni tip god eaterlar birbirlerine dokunarak hislerini, acılarını paylaşıyorlar. bunu oyunda sen (yani yuu kagami) olarak yapıyorsun ve alisa eski haline dönüyor  

ama çocuk iyi def etti pislik akrebi. oyunda öldürücem diye canımı çıkaran 2. hasta canavar o. nefret ediyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende izledim şimdi :D

O sahnede bile en ufak uyuz olmadım kıza ^^ İlaçları olmadığı için bu kadar manyakça davranıyor ve (affedersin) lenka salağı kızı new type olmasına rağmen kızı rahatlatmıyor. 

animede olmayan spoiler geliyor şimdi:

Normalde yeni tip god eaterlar birbirlerine dokunarak hislerini, acılarını paylaşıyorlar. bunu oyunda sen (yani yuu kagami) olarak yapıyorsun ve alisa eski haline dönüyor  

ama çocuk iyi def etti pislik akrebi. oyunda öldürücem diye canımı çıkaran 2. hasta canavar o. nefret ediyorum. 

Kagami ne yapsın :D 

Hap attıktan sonra bıldırcın çıldırcın ascam kescem diyo :D Cesaret hapı olmadan görevini yerine getirsin kagami kendini siper etti o yarasına rağmen tanrı arc'ı kullanılmaz haldeyken bile bırakmadı kızı ne yapsın daha oyunu bilmiyorum ama animeye göre şu an yakınlaşmaya çalışıyor kısmen anlıyor da ikisi birbirlerine benziyorlar başlarından geçenler yapmak istedikleri. . . 

Alisa taş gibi hatun tmm ama o göğüslerin hakkını versin az lütfen. . .  :bled1-onion-head-emoticon: Küvetten de düştü garibim :D 

Oyunu PSP'de oynaması güzel olurdu ama yaaa :)

62565646ff5043860875c0dfa9093d18.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kagami ne yapsın :D 

Hap attıktan sonra bıldırcın çıldırcın ascam kescem diyo :D Cesaret hapı olmadan görevini yerine getirsin kagami kendini siper etti o yarasına rağmen tanrı arc'ı kullanılmaz haldeyken bile bırakmadı kızı ne yapsın daha oyunu bilmiyorum ama animeye göre şu an yakınlaşmaya çalışıyor kısmen anlıyor da ikisi birbirlerine benziyorlar başlarından geçenler yapmak istedikleri. . . 

Alisa taş gibi hatun tmm ama o göğüslerin hakkını versin az lütfen. . .  :bled1-onion-head-emoticon: Küvetten de düştü garibim :D 

Oyunu PSP'de oynaması güzel olurdu ama yaaa :)

62565646ff5043860875c0dfa9093d18.jpg

Kagami Yuu candır ya :P  sırf o yüzden animede Lenka ile Alisa'nın yakınlaşmasını istemiyorum. :P Siper falan etmesin kardeşim o ölsün yerine yuu gelsin ben yuu istiyom gel beni al. :D 

Alisa küvetten düştüğünde ben* Valla savaşmasın sadece kuvetten düşsün bol bol  :bled1-onion-head-emoticon:

:bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon: 

God eater Psp oyununu pcde ps3 koluyla oynamak 2 kat zevkli oluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kagami Yuu candır ya :P  sırf o yüzden animede Lenka ile Alisa'nın yakınlaşmasını istemiyorum. :P Siper falan etmesin kardeşim o ölsün yerine yuu gelsin ben yuu istiyom gel beni al. :D 

Alisa küvetten düştüğünde ben* Valla savaşmasın sadece kuvetten düşsün bol bol  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon: 

God eater Psp oyununu pcde ps3 koluyla oynamak 2 kat zevkli oluyor :D

İndirsem aslında güzel olur :D

Küvet sahnesi zaten aksiyonun doruk noktasıydı :D Adrenalin patlaması yaşadım :D  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:

Ama gitti dolaba saklandı  :depressed1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de çok sinir oldum ama bence onu da görmemiz gerekiyodu, ilaçsız Alisa, Alisa değilmiş :d

Aslında ilk başta havalanıp kutudaki tüm ilaçları yemeye çalışmasaydı sonrasında daha çok ilacı olurdu kendine gelirdi en azından. 

Lenka da nasıl da siper etti kendini, kimseyi arkada bırakmamak için çok uğraşıyor çocuk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de çok sinir oldum ama bence onu da görmemiz gerekiyodu, ilaçsız Alisa, Alisa değilmiş :d

Aslında ilk başta havalanıp kutudaki tüm ilaçları yemeye çalışmasaydı sonrasında daha çok ilacı olurdu kendine gelirdi en azından.

Lenka da nasıl da siper etti kendini, kimseyi arkada bırakmamak için çok uğraşıyor çocuk

aynen efsaneydi

abi hele o yaptığı saldırı neydi öyle öhh oldum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.