Jump to content

Uzayla ilgili ilginç bilgiler - Uzayla ilgili videolar - Uzay Tartışma

Sciathán

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzayla ilgili ilginç bilgiler       Uzayla ilgili videolar     Kesin olarak bakmanız gereken bir dizi gibi olan belgesel serisi var büyük ihtimal çoğunuz zaten biliyor ama bilmeye

ya varya bayılıyorum şu uzaya , yıldızlar arası filmini izlerken ağzımdan salyalar akıyordu sinemada millet uyuyordu -_-    herşeyimi verebilirim ya uzaya çıkmak için o derece :D 

Ellerine sağlık...Güzel konu :D Bende ufak birkaç bilgi paylaşayım ekleyebilirsin... Ay’ın kendi ekseni etrafındaki dönme peryodu ile Dünya etrafındaki dolanım peryodu eşit olduğundan Ay’ın he

Adminlerle görüştüm bu konu aynı zamanda artık uzayla ilgili bilgileri tartışma konusu dilediğiniz gibi uzayla ilgili yeni öğrendiğiniz bir bilgiyi ya da yeni bir keşfi, aklınıza takılan bir olayı burada seviyeli bir şekilde tartışabilirsiniz 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

'2010 yılındaki Osaka'dan dönüşte aynı rotada devam eden biz de dahil 4 uçağın ekibi o nesneyi gördük. Geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Kuvvetli bir ışık gördük, gümüş renginde ve bakamıyorsunuz UFO'nun şeklini görmedik. Çok yakınımıza geldi.UFO'ya ben inanmıyordum, o görevde inandım. 5 senedir inanıyorum' dedi.

THY pilotlarının bu dedikleri hakkında ne düşünüyorsunuz peki? Tartışalım  :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

orion takım yıldızında ölmekte olan bir star var. red giant evresinde şuan, her an patlayıp supernovaya dönüşebilirmiş, tabi bu bir milyon yıl sonrada olabilir şuan da olabilirmiş :D eğer patlarsa patlama o kadar büyük olacak ve gündüz aynı anda bi güneş daha görebilirmişiz :D yani bi süreliğine sıcaklık iki katına falan çıkabilir normalin :S havanın 80 derece olmasını bi düşünsenize bi an için :S 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

'2010 yılındaki Osaka'dan dönüşte aynı rotada devam eden biz de dahil 4 uçağın ekibi o nesneyi gördük. Geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Kuvvetli bir ışık gördük, gümüş renginde ve bakamıyorsunuz UFO'nun şeklini görmedik. Çok yakınımıza geldi.UFO'ya ben inanmıyordum, o görevde inandım. 5 senedir inanıyorum' dedi.

Ben olabileceklerini düşünüyorum ama şunu da merak ediyorum varsalar bile neden teknolojide bizden ileri olsunlar ? belki bizden gerideler belki zekaları insanoğlunun ki gibi değil aklıma bunlar takılıyor benim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saint Elmo Ateşi :D (doğru yazmışımdır umarım)

şaka bir yana gözetleme aracı falan olabilir bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 ay önce ufo sergisi olmuştu izmit outlet center da  , ordan 3 tane fotom var :d

http://i.hizliresim.com/8bEPdr.jpg

http://i.hizliresim.com/DRkBd1.jpg

http://i.hizliresim.com/EqErR9.jpg

bir sürü yazı vardı dünyada ufo ile ilgili geçmiş olaylar eski kavimlerdeki ufo bulguları , işaretler , simgeler , gördü tanıklarının hikayeleri yüzlerce yazı vardı çoğunu okuyamamıştım vakit yetmemişti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben olabileceklerini düşünüyorum ama şunu da merak ediyorum varsalar bile neden teknolojide bizden ileri olsunlar ? belki bizden gerideler belki zekaları insanoğlunun ki gibi değil aklıma bunlar takılıyor benim

Teknolojide bizden ilerde olmalarını düşünmemizin sebebi evrenin yaşı yanında insanlığın çok az zamandır bulunması. Eğer bizden daha eski bir medeniyet ise daha uzun zamandır teknoloji üretiyorlardır. Fakat dediğin gibi bizden daha az gelişmişte olabilirler.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.