Jump to content

En Sevdiğiniz Şarkıcılar ve Gruplar-TürkAnime Anketi Başladı(Anket başka konuya taşındı)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Bayanlara Aimer, Nagi Yanagi, Akiko Shikata,   Gruplara  da Kalafina, Rin Toshite Shigure, Amazarashi, Galileo Galilei ve Egoist eklenilebilir. Daha fazla aklıma gelmiyor, :'(   Ayrıca Utada Hikaru'yu

Gruplarda one ok rock'ı göremedim o.o .Ayrıca Abingdon Boys School, Chemistry,Granrodeo da eklenebilir. Kadınlarda da Miho Fukuhara olmalıydı bence :)

Kesinlikle ONE OK ROCK ve Abingdon boys school eklenmeli

Onmyouza yok :o yapmayın etmeyin arkedeş ya :(

Gruplara Buck Tick eklenebilir... Trinty blood op ve Shiki Op 1

Ve erkeklere MUCC eklenmeli kesinlikle ... Tok sesli nadir Japonlardan :D Inu Boku Ss op

Onmyouza yok ben oylamam :P

Zaten 16 kişi oylamış sadece :D

Bari örnek olalım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EGOIST varken bu gruplardan başkasını seçmezsiniz heralde, ayrıca bayan kısmında yeterince sanatçı yok. Mesela Lisa, Yanagi Magi, AKINO, Haruna Luna, Amamiya sora, Kawada manmi, KOTOKO, ClariS vs çok varken :S

çok var biliyorum ama başka bilen az,ondan dolayı kalabalık olur diye eklemeden.

yazdıklarını bir kenara yazdım, begenilere göre ekleyecegim teşekkür ederim bunlar için:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok var biliyorum ama başka bilen az,ondan dolayı kalabalık olur diye eklemeden.

yazdıklarını bir kenara yazdım, begenilere göre ekleyecegim teşekkür ederim bunlar için:)

iyide yazdıklarım listede olması gerekenler :D. İnanıyorum ki google search bile bayan sanatçılar kısmındaki sanatçıları 1.7Milyon sonuçtan en sonuncusunda bulur heralde. Nasıl bir arama algirotmasıdır bu. NASA ya söylesen yeni gezegenler bulurlar... :D.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.