Jump to content

Arkadaşlar MERHABA!

xAltair

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar,

İsmim Tahir bir Assasins Creed hayranıyım ve başkahramanın ismi Altair bu yüzden de nickim xAltair. Full ad olarak Al-Tair Ibn Al-Ahad. Herneyse, yaklaşık 3-4 yıllık bir anime geçmişim var foruma çok sonradan kaydolmama rağmen uzun süredir takip ediyordum. 30 a yakın anime serisi bitiridim sanırım. Favorilerim One Piece, Shigatsu wa kimi no Uso, Clannad,  Code Geass, Death Note ve FMA. Kişisel tanıtıma gelecek olursak; İngiltere'de yaşıyorum Londra da Üniversite 2. sınıfa geçtim 19 yaşındayım. Business Management (İşletme Okuyorum). Hobi olarak ve bazen yarı profesyonel olarak rock-blues Gitaristliği yapıyorum. Sizinle tanışmak ve kaynaşmak ve bu foruma katkı sağlarım umarım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

İsmim Tahir bir Assasins Creed hayranıyım ve başkahramanın ismi Altair bu yüzden de nickim xAltair. Full ad olarak Al-Tair Ibn Al-Ahad. Herneyse, yaklaşık 3-4 yıllık bir anime geçmişim var foruma çok sonradan kaydolmama rağmen uzun süredir takip ediyordum. 30 a yakın anime serisi bitiridim sanırım. Favorilerim One Piece, Shigatsu wa kimi no Uso, Clannad,  Code Geass, Death Note ve FMA. Kişisel tanıtıma gelecek olursak; İngiltere'de yaşıyorum Londra da Üniversite 2. sınıfa geçtim 19 yaşındayım. Business Management (İşletme Okuyorum). Hobi olarak ve bazen yarı profesyonel olarak rock-blues Gitaristliği yapıyorum. Sizinle tanışmak ve kaynaşmak ve bu foruma katkı sağlarım umarım. :)

Hoş geldin Tahir bende ezio hayranıyım ezio auditore da firenze :D assasins creed Brotherhood, Revelation, 3 ve 4 Black flag ı bitirdim :) 5 PC ye çıkarsa onuda bitiririm artık  :lol: 

Tanıştığımıza memnun oldum bana Nikim ile Hitap edebilirsin.  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Tahir bende ezio hayranıyım ezio auditore da firenze  :D assasins creed Brotherhood, Revelation, 3 ve 4 Black flag ı bitirdim :) 5 PC ye çıkarsa onuda bitiririm artık  :lol: 

Tanıştığımıza memnun oldum bana Nikim ile Hitap edebilirsin.  ;) 

Asssasins Creed Rogue çok güzel tavsiye ederim bende memnun oldum dostum. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.