Jump to content

Merhabalar Efendim

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,foruma 3 ay önce kayıt oldum ama üşengeçliğimden olsa gerek çoğu zaman giriş yapmadan buralarda geziyordum. 

16 yaşındayım yani 11. sınıfa geçtim. 4 yıldır anime izliyorum ve devam ettiklerim ve bitirdiklerimle beraber yaklaşık 130 tane anime mevcut listemde. 

MylQl2.gif

İsmim olan Rikoneko , Riko+Koneko birleşiminden geliyor. Koneko bildiğimiz DxD'deki minik Koneko.

7b8JVa.gif

Ve Riko da benden bir yaş büyük olan ablamın bana sesleniş şekli. Dürüst olmak gerekirse bunu dışarıda da yaptığı zaman genellikle utanıyorum... Çünkü Riko isminin gelme hikayesi KissxSis 'den başlıyor ama yanlış anlaşılmak istemem sadece isim güzel olduğu için böyle bir şey oldu hehehe

İlk izlediğim anime tabi ki adet olarak Death Note'du. Ama ben o zaman Anime diye bir şey olduğunun bilincinde değildim. Şans eseri #anime etiketi görmüştüm. Sonra Naruto falan derken 4 yıl olmuş.

Ayrıca Okçuluk ile ilgileniyorum, bir yıla yakındır ok atıyorum. Lisanslıyım yani ^-^

Tanıştığıma memnun oldum! 

vLoGZv.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,foruma 3 ay önce kayıt oldum ama üşengeçliğimden olsa gerek çoğu zaman giriş yapmadan buralarda geziyordum.  16 yaşındayım yani 11. sınıfa geçtim. 4 yıldır anime izliyorum ve devam

Hoşgeldin   ^_^

Aramıza hoşgeldinnnnnnnn :)

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.