Jump to content

Merhabalar Efendim

Önerilen İletiler

hoş geldin :)

Hoş buldum  ^_^

Riko-nee > Ako-nee

Iki usengec iyi anlasiriz umarim, 3 aydir buradaymissin hos geldin desem mi bilemedim. :D Hos geldin ^~^

Hahaha umarım :D Olsun olsun de yani bir şey değişmez , teşekkür ederim  :embarrassed4-onion-head-emotico

hoşgeldin

hoşbuldum

Hoş geldin, iyi formlar.

Hoş buldum,teşekkür ederim.

Hoş geldin animeci kardeşim sende bu topluluğun bir yoldaşı olarak yalnız olmadığını bilmelisin ANİMELERİN GÜCÜ ADINA [emoji23][emoji23]

Hoş bulduk animeci kardeş  :cheer3-onion-head-emoticon:  Bu topluluğun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum kardeş teşekkür ederim  :cool-onion-head-emoticon:

Hoşgeldin iyi forumlar ;)

Hoş buldum teşekkür ederim  :cheer2-onion-head-emoticon:

Merhabalar ifindim. Foruma hoş geldiniz. :3 

4 yıldır anime izleyen biri için aramıza katılmakta biraz fazla geç kalmışsınız bence. :'D Neyse, herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa yazabilirsin hany. Yardımcı olmaya çalışırım. :3

İyi forumlar. ~

Size de merhabalar efendim ~ Teşekkür ederiim  :lol: 

Ben de öyle düşünüyorum malesef. Anime izleyenler asosyel olur derlerdi bir baktım forum kaynıyor,dedim ben nerelerdeydim?  :crying2-onion-head-emoticon: 

Haha teşekkür ederim bir şey olursa söylerim :3

Hoş Geldin.

Hoş buldum.

Hoş geldin :D< :D>

Hoş buldum  ^_^  :lol:

Hoşgeldin bayağı renkli bir kişiliğe sahipsin.İyi forumlar  :P

Renkli kişilik? :admire-onion-head-emoticon:  Hehehe çok teşekkür ederim ,o sizin renkliliğiniz(?)  :pretty-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,foruma 3 ay önce kayıt oldum ama üşengeçliğimden olsa gerek çoğu zaman giriş yapmadan buralarda geziyordum.  16 yaşındayım yani 11. sınıfa geçtim. 4 yıldır anime izliyorum ve devam

Hoşgeldin   ^_^

Aramıza hoşgeldinnnnnnnn :)

hoşgeldiniz genç bayan :)

forumda iyi eğlenceler , senpailerin olarak buradayız :)

Hoşbulduk senpai ( :ahaaah-onion-head-emoticon:) 

O kadar da genç değilim yahu , en azından ruhum yaşlı benim. Ama teşekkür ederim yine de ehehe  ^_^

Ayrıca alıntı yapamıyordum sabahtan beri sinir oldum  :bsod-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.