Jump to content

Merhabaa ^-^

Sonikku

Önerilen İletiler

Çok çok çok yeni bir üyeyim gördüğünüz gibi *-* Adım Yasmin hertürlü şeyi söyleyen var istediğinizi diyebilirsiniz :D 16 yaşındayım 2 buçuk yıldır anime izliyorum sadece devamını bilmek istediğim animelerin mangalarını okurum :P  Aslında hep türkanimeden izlememe rağmen hiçbir zaman foruma katılmak aklıma gelmedi ama  hep benimle aynı kafadan anime izleyen arkadaşlar istedim oyüzden bir deniyim dedim ^^ Aslında Bursa da yaşıyorum ama malum çevremin animeyle alakası yok _._ bana çinli diyen bile var -_-  Çok mu uzattım ya asdfasf neyse İlk animem tabiki Narutoydu *-*

Favori animem.. var diyemem ama Fairy Tail, Hamatora, Tokyo Ghoul, High School DxD, Tonari no Kaibutsu-kun falan vazgeçilmezim  :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ay hoşbuldum :3 bende eğlenmeyi umuyorum ^^    not: cidden öyleler "oyy çozgo folm mo ozloyosoon"

Çok pardon ya Benim hatam :/ Bana zaten Forumda Türkçe katili diyorlar o yüzden Kusuruma bakma yasmin ismin Çok yasemine benziyorda  :ragecomic15: 

Çok çok çok yeni bir üyeyim gördüğünüz gibi *-* Adım Yasmin hertürlü şeyi söyleyen var istediğinizi diyebilirsiniz :D 16 yaşındayım 2 buçuk yıldır anime izliyorum sadece devamını bilmek istediğim anim

Yaşıtız ya çok sevindim bizim yaşlarımızdaki kızlar genelde çizgi film mi izliyorsun diye dalga geçiyorlar  :hate-onion-head-emoticon:  :kill-crazy-rabbit-emoticon: 

Ayrıca aramıza hoş geldin umarım iyi anlaşırız  :happy-onion-head-emoticon:

Ben de yeniyim bu arada ehehehe 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.