Jump to content

Merhabaa ^-^

Sonikku

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ay hoşbuldum :3 bende eğlenmeyi umuyorum ^^    not: cidden öyleler "oyy çozgo folm mo ozloyosoon"

Çok pardon ya Benim hatam :/ Bana zaten Forumda Türkçe katili diyorlar o yüzden Kusuruma bakma yasmin ismin Çok yasemine benziyorda  :ragecomic15: 

Çok çok çok yeni bir üyeyim gördüğünüz gibi *-* Adım Yasmin hertürlü şeyi söyleyen var istediğinizi diyebilirsiniz :D 16 yaşındayım 2 buçuk yıldır anime izliyorum sadece devamını bilmek istediğim anim

Benim çevre mi hep farklı manga okuyan baya kız biliyorum lise yaşlarında -_-

Hoşgeldin bu arada. Arada chatangoya felan uğrada sohbetlere katıl *-*

Ya aslında şehirden şehire değişiyo İstanbulda falan çok mesela ama benim okuldakiler cahil -_-  

Chatangoya önceden giriyodum ama grup sohbetlerine öyle hiç katılmadım bide kimse beni tanımıyo ya utanıyorum  :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin yasemin. Böyle tepkiler Normal onlar animenin ne oldunu bilmiyen İnsanlar Benim anime izlemeyen ama yinede la bu cizgi filim izliyo diye dalga Geçmeyen arkadaşlarım var :) arkadaş dediğin  dalga geçmemeli :)

Bu konunun sana Çok yardımcı olucağını düşünüyorum :)

Kuralları da okumayı unutma Lütfen :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin yasemin. Böyle tepkiler Normal onlar animenin ne oldunu bilmiyen İnsanlar Benim anime izlemeyen ama yinede la bu cizgi filim izliyo diye dalga Geçmeyen arkadaşlarım var :) arkadaş dediğin  dalga geçmemeli :)

Bu konunun sana Çok yardımcı olucağını düşünüyorum :)

Kuralları da okumayı unutma Lütfen :)

doğru çok doğru ve sağol okudum ^^ ama asıl söylemek istediğim.. benim adım yasemin değil ama TT.TT yani bu konuda çok takıntılıyım adım Yasmin olmasına rağmen yasemin diyolar hem sevmedğim de bi isim sonra herkes öyle alışıyo yasemin diyolar TT.TT

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

doğru çok doğru ve sağol okudum ^^ ama asıl söylemek istediğim.. benim adım yasemin değil ama TT.TT yani bu konuda çok takıntılıyım adım Yasmin olmasına rağmen yasemin diyolar hem sevmedğim de bi isim sonra herkes öyle alışıyo yasemin diyolar TT.TT

Çok pardon ya Benim hatam :/

Bana zaten Forumda Türkçe katili diyorlar o yüzden Kusuruma bakma yasmin ismin Çok yasemine benziyorda  :ragecomic15: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok pardon ya Benim hatam :/

Bana zaten Forumda Türkçe katili diyorlar o yüzden Kusuruma bakma yasmin ismin Çok yasemine benziyorda  :ragecomic15: 

türkçe katili mi :D önemli değil sonuçta yeniyim belirtiyim dedim ^^ evet maaalesef ilginç bi adım var  :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.