Jump to content

Merhabaa ^-^

Sonikku

Önerilen İletiler

Ya aslında şehirden şehire değişiyo İstanbulda falan çok mesela ama benim okuldakiler cahil - -_-

Chatangoya önceden giriyodum ama grup sohbetlerine öyle hiç katılmadım bide kimse beni tanımıyo ya utanıyorum  :embarrassed4-onion-head-emotico

:hi-onion-head-emoticon: Tekrardan hoşgeldin Yasmin-chan. Diğer hoşgeldin kuru kaçmış. Yaşıtız felan dememişim hiç. -_-

Chatango açılalı çok olmadı zaten. Bende yeni yeni konuşmaya başladım.  

Çizgifilm muhabbeti de çok oluyorsa benim daha önceden yaptığımı yap "Çizgifilm izliyorum bir sorun mu vardı?" de.  :super-onion-head-emoticon:

Ayrıca cahillerse öğretelim canım onlarda öğrensin anime ne manga ne. Ama lütfen Highschool dxd'den başlama öğretmeye sonra ecchici kesim üye kazanıyor. Bir Bleach, bir Fairytail, bir FMA öğrensinler, benim fikrim tabi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ay hoşbuldum :3 bende eğlenmeyi umuyorum ^^    not: cidden öyleler "oyy çozgo folm mo ozloyosoon"

Çok pardon ya Benim hatam :/ Bana zaten Forumda Türkçe katili diyorlar o yüzden Kusuruma bakma yasmin ismin Çok yasemine benziyorda  :ragecomic15: 

Çok çok çok yeni bir üyeyim gördüğünüz gibi *-* Adım Yasmin hertürlü şeyi söyleyen var istediğinizi diyebilirsiniz :D 16 yaşındayım 2 buçuk yıldır anime izliyorum sadece devamını bilmek istediğim anim

:hi-onion-head-emoticon: Tekrardan hoşgeldin Yasmin-chan. Diğer hoşgeldin kuru kaçmış. Yaşıtız felan dememişim hiç. -_-

Chatango açılalı çok olmadı zaten. Bende yeni yeni konuşmaya başladım.  

Çizgifilm muhabbeti de çok oluyorsa benim daha önceden yaptığımı yap "Çizgifilm izliyorum bir sorun mu vardı?" de.  :super-onion-head-emoticon:

Ayrıca cahillerse öğretelim canım onlarda öğrensin anime ne manga ne. Ama lütfen Highschool dxd'den başlama öğretmeye sonra ecchici kesim üye kazanıyor. Bir Bleach, bir Fairytail, bir FMA öğrensinler, benim fikrim tabi. 

Hoşgeldinin kurusu olmaz, sonuçta konuyu görüp bakmaya yeltenmeyenler de var ^.^ 

Yok canım asla ecchiden başlanır mı  :o  Aslında animelerin ne kadar mükemmel olduğunu kabul etsin diye erkek arkadaşlarıma kolay yoldan ecchi izletmeyi denemişliğim var tabi ama acemiliğime sayıyorum :hehe-onion-head-emoticon:  Bi naruto bi fairy tail den başlanmalı gerçi hem cahil hem de kalın kafalı çok izlemeyi de reddediyolar  _-_

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.