Jump to content

The Last: Naruto the Movie |BD|1280x720P|AAC|Mini MKV Softsub|MEGA 450MB|Türkçe Altyazılı Download

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

Naruto: Shippuuden Movie 7 2014 |BD|1280x720P|AAC|Mini MKV Softsub|MEGA 450MB|Türkçe Altyazılı indir

The-Last-Naruto-the-Movie-Key-Visual_Har

Konu Özet;
Ay, Dünya'ya doğru yaklaşmaya başlamıştı, eğer Dünya'ya düşecek olursa tam bir felaket olacaktı. Gezegenin kurtuluşu için gerisayım başlamıştı. Bu sıralarda da Hinata'nın kız kardeşi Hanabi, Toneri Ootsutsuki adlı gizemli bir düşman tarafından kaçırılır. Naruto bütün bu zorlu görevlerin üstesinden gelmeli; Ve bu son hikayede Hinata, Sai, Shikamaru ve Sakura'nın yardımlarıyla gezegeni ve Hanabi'yi kurtarmalıdır.

Tür: Aksiyon, Dövüş Sanatları, Shounen, Süper Güç
Süre: 1 saat. 52 dk.

Çeviri = ARE-YOU-SURE
Upload, Encode = Ben :smile_artiz:

Klasör Linki
1H2wDpb.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eline sağlık. Yanlız filmin senaryosu berbat. Karakterler güzel, hikayenin sonu klasik ama güzel. Ama konu ilerleyişi, hatta konunun kendisini berbat buldum. Naruto kendi dünyasını oluşturmuş kaliteli bir anime ancak onların dünyasında bile saçma sayılacak şeyler oluyor filmde.

Tek beğendiğim kısmı, byakugan'ın yüceltilmesi oldu. Çok ezik bırakmışlardı zira.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eline sağlık. Yanlız filmin senaryosu berbat. Karakterler güzel, hikayenin sonu klasik ama güzel. Ama konu ilerleyişi, hatta konunun kendisini berbat buldum. Naruto kendi dünyasını oluşturmuş kaliteli bir anime ancak onların dünyasında bile saçma sayılacak şeyler oluyor filmde.

Tek beğendiğim kısmı, byakugan'ın yüceltilmesi oldu. Çok ezik bırakmışlardı zira.

Kesinlikle öyle ben şahsen gizli çakip versiyonunu izledim ve neeredeyse her sahnede ne olucağını tahmin ettim az çok ayrıca tamam mornleşme bekliyordum ama bu kadarda saçma düzeyde değil  -_- (Modernleşme sanki  ek mangada oluyordu la bi saniye  :ph34r: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animasyon tarzını, sesleri ve tipleri hiç beğenmedim, orjinallerinin içine etmişler. Naruto bitmiştir aslında, bundan sonra naruto çakması olan baruto mu boruto mu, boruto'da iğrenç bir isim gerçi de, onun hikayesi yapılsın. Naruto'ya film ve special yapacağız diye iyice iğreçleşiyorlar, fan service'in dibine dibine vuruyor.  :ragecomic28:

Çılgın Liseli Toneri karakterinin tipe gel, shounen olunca böyle karakterler çıkıyor tombaladan. Bu arada Toneri'nin simgesi Türk Bayrağını hatırlatıyor bana,  :head-crazy-rabbit-emoticon:

Ayrıca Şu Byakugan, Sharingan gibi yeni karışımların sonu yok gibi...Tenseigan neymiş, bütün tekniklere "gan" ekleyin o zaman. One Piece ve Bleach'te bitince böyle olacak sanırım, sevilmiş ve tutulmuş serilerin  kaderi bu. Dragon Ball bu furyanın öncüsü oldu :pff1-onion-head-emoticon:

Bu arada Hamura dedikleride, Babil kralı Hammurabi olsa gerek, bana uyuşuyor gibi geldi :ragecomic24:

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruhina sahneleri güzeldi filan ama çok bayıktı be film. Konu zaten tırt geldi. atkı olayı sıkıcı geldi çok uzatmışlar. Romantizm açısından güzel ama aksiyonunu yapamamışlar güzel olmamış. Naruto aksiyon dövüş tarzında giderken güzel bence. Romantizm gitmemiş ya da ben yadırgadım. Shoujo türü gibi olmuş işte. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Byakugan Prensesi Hinata <3 genel olarak hiç bi haz vermedi bana sadece filmin sonu için izlemiş oldum o da yeter az biraz tatmin oldum ekran kararınca bi an aha dedim narutonun hinatayı öpmesi imkansız hala o genjutsu'dalar bunlar :D :D Bide o ne ya öyle tenseigan da neymiş paso -gan'lar türüyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.