Jump to content

Selam hepinize ^-^

Sut�

Önerilen İletiler

Hoşgeldin .

Hoş Geldin.

Hoş Buldum.

Hoş geldin burcu selam.  ^_^ 

Bu konu sana yardımcı olabilir  :ragecomic24:  

Ve Kuralları Okumayı unutma.   :ragecomic12:  

Hoş buldum Strix, teşekkürler ^^

:love-you-crazy-rabbit-emoticon: merhaba onee-chan hoşgeldin nasılsın  :love-you-crazy-rabbit-emoticon: 

merhaba hoş buldum efsanur iyiyim ^^

Hoş geldin iyi forumlar :)

Hoş buldum iyi forumlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam hepinize, ben Burcu. Çok üşengecimdir, yattığın yerde öleceksin diyenler var bana  :wacko: 1995 doğumluyum buradaki çoğu kişiden büyük olmama rağmen, anime kelimesini daha dün duydum. Hayal kurm

foruma hoşgeldin iyi geçiniriz umarım burdaki herkes birbirini anlıyor zaten :cheer2-onion-head-emoticon:

Hoşgeldin Burcu, animeler için hiç bir zaman geç değildir ne mutlu sana :cheer2-onion-head-emoticon: Ayrıca saygı eklerinin anlamlarına şuradan bakabilirsin : http://www.anime.web.tr/japon-dili-ve-kul

Hoşgeldin *-*

Thousand foot krutch, starset, japon mzikleri dinlemek istersen one ok rock, the oral cigarettes dinleyebilirsin. nee *-* nee

Hoşgeldin aramıza :)

Böyle 20'li yaşlardaki insanların anime izlemesi çok hoşuma gidiyor umarım başladığın gibi hep devam edersin izlemeye :D

20 değilde burda 30+lar var. Dövmeden onlar kaçayim ben.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Foruma hoşgeldin. İyi vakit geçirmeni dilerim. :D Seni forum konularıyla baş başa bırakıyorum. İyi eğlenceler.  :happy-onion-head-emoticon:

Hoş buldum, teşekkürler ^^

Bi doctor who hayranı daha :D :D Cold devil sayımız artıyor :D  :D :D Hoşgeldin foruma :D

Hehe öyleyimdir. Hoş buldum teşekkürler ^^

Hoş geldin onee samaa! iyi vakit geçirmen dileği ile.

Hoş buldum, teşekkürler ^^

Hoşgeldiiiiiiin :D izlediğin diziler iyiymiş neyse. Umarım iyi anlaşırız. :D üşengeçlik konusunda aynı durumdayız galiba kalkmaya üşendiğim için bir gün boyunca susuz felan kalmak. Çok eğlenceli ya ksjdjfndjdjd. :D

Hoş buldum teşekkürler ^^

O kadar da değil canıım 12 saatte bir su molası veririm. :p

Hoşgeldin *-*

Thousand foot krutch, starset, japon mzikleri dinlemek istersen one ok rock, the oral cigarettes dinleyebilirsin. nee *-* nee

20 değilde burda 30+lar var. Dövmeden onlar kaçayim ben.

Hoş buldum, teşekkürler ben almayayım. Kuzenlerin tavsiye ettiği Fransızca Rap'leri dinlemekle meşgulüm :( sırf onlar üzülmesinler diye katlandığım eziyete bak :(

Kaç sen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.